Reklama

W magicznej krainie Krasnoludów [ZDJĘCIA]

42 uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Przemyślu wzięło udział w wycieczce do baśniowych „Magicznych Ogrodów” w Janowcu, miejscowości położonej niedaleko Kazimierza Dolnego. Pośród przepięknej, wielobarwnej roślinności dzieci miały okazję poznać to wyjątkowe miejsce, którego odkrywanie okazało się świetną zabawą zarówno dla nich samych, jak i opiekunów.

Świat „Magicznych Ogrodów” odkrył przed uczestnikami wyprawy swoje tajemnice. Zwiedzając baśniowe krainy rodzinnego parku tematycznego, zamieszkałe przez niezwykłe istoty, takie jak Bulwiaki, Smoki, Wróżki Smużki czy waleczne Krasnoludy, uczniowie SOSW nr 1 przeżyli jedyną w swoim rodzaju przygodę.

Kontakt z naturą, liczne atrakcje i zabawy z animatorem oraz możliwość doświadczania wszystkich atrakcji stref sensorycznych przestronnego ogrodu były gwarancją rewelacyjnego nastroju i uśmiechu na twarzach wszystkich 42 uczestników eskapady. 

Nie byłaby ona możliwa, gdyby nie pomoc sponsorów: PGNiG, Zbigniewa Ziobry, firm Plasmet, Kieryk, Alkor, Strefy Fryzur „Pasja” oraz anonimowych darczyńców.

– Za okazane wsparcie i możliwość dostarczenia naszym podopiecznym tak wspaniałych wrażeń jesteśmy ogromnie wdzięczni. To był naprawdę świetnie spędzony czas – podsumowała wyjazd Sylwia Gardian z SOSW nr 1 w Przemyślu.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama