– Oszczędności należy zacząć od siebie – uważa prezydent Przemyśla Robert Choma, który zapowiedział, że wystąpi do radnych o obniżenie mu pensji o 10 procent. Obecnie otrzymuje ok. 12 tysięcy złotych brutto. O ile zmiana jego wynagrodzenia będzie raczej symboliczna, o tyle inne posunięcia w magistracie mają przynieść wymierne kwoty.
Kilka tygodni temu prezydent Robert Choma zapowiedział wdrożenie nowego regulaminu organizacyjnego w kierowanym przez siebie Urzędzie Miejskim w Przemyślu. Zakłada on ograniczanie liczby etatów urzędniczych, ale również szereg innych zmian. 1 maja br. większość z nich stanie się faktem.Niemal wszystkie podyktowane zostały koniecznością szukania oszczędności oraz podnoszeniem jakości usług świadczonych przez urzędników. Przede wszystkim nastąpi zmniejszenie liczby jednostek organizacyjnych urzędu poprzez ich łączenie. Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego połączy się z Wydziałem Spraw Obywatelskich, w efekcie czego powstanie Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego. Z połączenia Wydziału Funduszy Europejskich i Strategii Rozwoju z Wydziałem Inwestycji powstanie Wydział Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych. Dojdzie także do fuzji kilku innych wydziałów. Zlikwidowane będzie stanowisko dyrektora generalnego, stanowisko pełnomocnika ds. inspekcji i straży, a także stanowiska kierowników referatów i oddziałów (z wyjątkiem stanowiska kierownika grodzkiego ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej).
– W jednostkach organizacyjnych urzędu, w których limit nie przekracza 15 etatów, jedynym stanowiskiem kierowniczym będzie naczelnik wydziału – zapowiedział R. Choma. – Obecnie kierowniczych stanowisk urzędniczych jest 63, a ulegną one zmniejszeniu do 40 – wyliczył.
Od przyszłego miesiąca br. limit etatów zostanie zredukowany z 312 do 295, tj. o 17. Kolejnych 10 etatów ubędzie od 1 czerwca br. Stopniowe ograniczanie zatrudnienia nastąpi poprzez: rozwiązywanie stosunku pracy z osobami w wieku emerytalnym, ustalonym prawem do emerytury i pobierającymi emeryturę, a także przez nieprzedłużanie umów terminowych, niezatrudnianie nowych urzędników w miejsce odchodzących.
– W trakcie dalszej reorganizacji zaplanowaliśmy przeniesienie zadania z urzędu do jednostek organizacyjnych, które do ich wykonywania powołano, na przykład Biuru Rozwoju Miasta Przemyśla powierzone będą obowiązki z zakresu planowania i gospodarowania przestrzennego, Zarząd Dróg Miejskich zajmie się dodatkowo kwestiami oświetlenia – sprecyzował prezydent.
R. Choma zakomunikował również, iż jego zdaniem nie powinien być pomijany w procesie wprowadzanych oszczędności, dlatego skieruje do radnych projekt uchwały w sprawie obniżenia mu wynagrodzenia o 10 procent. Obecnie co miesiąc otrzymuje ok. 12 tys. zł brutto. Według zastępcy prezydenta Przemyśla Grzegorz Haydera dzięki wprowadzanej reformie i zmianom budżet miasta zaoszczędzi rocznie kwotę do 1,5 miliona złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.CZY PREZYDENT RZĄDZĄCY MIASTEM JUŻ KILKANAŚCIE LAT , NIE MÓGŁ WPAŚĆ NA TEN "ODKRYWCZY POMYSŁ" KILKA LAT WCZEŚNIEJ? TYLKO PYTAM .
CZY PREZYDENT RZĄDZĄCY MIASTEM JUŻ KILKANAŚCIE LAT , NIE MÓGŁ WPAŚĆ NA TEN "ODKRYWCZY POMYSŁ" KILKA LAT WCZEŚNIEJ? TYLKO PYTAM .