Setki ludzi ustawiły się w kolejce po jabłka rozdawane w ubiegłą środę (4.03) na jarosławskim Rynku. Brali nawet po kilka skrzynek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Teraz czy tak w mig sprzedadzą te jabłka po 1zł.?
proszę o informację, czy przy rozdawaniu jabłek był obecny w kasku idiota-radny z Kombatantów ???
radny w kasku stał obok i z za węgła nadzorował 100ton dla ping pongistów
Teraz czy tak w mig sprzedadzą te jabłka po 1zł.?
proszę o informację, czy przy rozdawaniu jabłek był obecny w kasku idiota-radny z Kombatantów ???
radny w kasku stał obok i z za węgła nadzorował 100ton dla ping pongistów