Reklama

W nagrodę pojadą do Brukseli

14/03/2015 13:09

Dwa wyjazdy do Brukseli to nagrody w konkursach organizowanych przez Instytut Historii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej, Gimnazjum nr 1 im. Orląt Przemyskich w Przemyślu oraz działający przy nim Klub Europejczyka.

Główną nagrodę w konkursie wiedzy o integracji europejskiej zdobyła Katarzyna Sadowska. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Zimoń. Z kolei w konkursie „Walka Polaków o niepodległość w latach 1797 – 1918 i heroizm Orląt Przemyskich” najlepsza okazała się Monika Zając z Gimnazjum nr 4 w Przemyślu. II miejsce przypadło Oliwii Sanockiej z Gimnazjum w Żurawicy, III – Dominice Smuczek, również z Gimnazjum w Żurawicy, IV – Katarzynie Sadowskiej z Gimnazjum nr 1 w Przemyślu, a V – Patrykowi Dykasowi, reprezentującemu Gimnazjum w Orzechowcach.
Główną nagrodą dla Katarzyny i Moniki są wyjazdy do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli, ufundowane przez europosła prof. Mirosława Piotrowskiego.


fot.archiwum
Laureaci i organizatorzy konkursu wiedzy o integracji europejskiej. Od lewej: mgr Danuta Droń, Katarzyna Sadowska, mgr Bogusław Klisowski, Zuzannna Zimoń, dr Elżbieta Dybek.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości