Dwa wyjazdy do Brukseli to nagrody w konkursach organizowanych przez Instytut Historii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej, Gimnazjum nr 1 im. Orląt Przemyskich w Przemyślu oraz działający przy nim Klub Europejczyka.
Główną nagrodę w konkursie wiedzy o integracji europejskiej zdobyła Katarzyna Sadowska. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Zimoń. Z kolei w konkursie „Walka Polaków o niepodległość w latach 1797 – 1918 i heroizm Orląt Przemyskich” najlepsza okazała się Monika Zając z Gimnazjum nr 4 w Przemyślu. II miejsce przypadło Oliwii Sanockiej z Gimnazjum w Żurawicy, III – Dominice Smuczek, również z Gimnazjum w Żurawicy, IV – Katarzynie Sadowskiej z Gimnazjum nr 1 w Przemyślu, a V – Patrykowi Dykasowi, reprezentującemu Gimnazjum w Orzechowcach.
fot.archiwum
Laureaci i organizatorzy konkursu wiedzy o integracji europejskiej. Od lewej: mgr Danuta Droń, Katarzyna Sadowska, mgr Bogusław Klisowski, Zuzannna Zimoń, dr Elżbieta Dybek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze