Choć Dzień Ratownictwa Medycznego był 13 października, przemyscy ratownicy zbierali jak najbardziej zasłużone laury za swoją pracę przez kilka kolejnych dni. Wyjątkowe było zwłaszcza spotkanie w siedzibie pogotowia, do którego doszło 19 października br.
Szefostwo i pracowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu odwiedził Mirosław Bar – były dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15, który od wielu lat dzielnie walczy z bardzo poważną chorobą.
– napisali na facebookowym profilu pracownicy WSPR w Przemyślu.
– Mam za co dziękować: za profesjonalizm, za empatię, za życzliwość, z jaką podchodzą do pacjenta. Jakże to ważne, gdy człowiek potrzebuje i oczekuje szybkiej, sprawnej i fachowej pomocy i może liczyć na takową
– powiedział M. Bar.
– Działa to uspokajająco na psychikę, a tym samym łagodzi skutki somatyczne, które wymagają interwencji medycznej. Wielokrotnie byłem zmuszony korzystać z usług medyków przemyskiego pogotowia i zawsze, ale to zawsze, byłem właściwie zagospodarowany. Panie i panowie, tak trzymajcie, ale nadal się rozwijajcie, bo to służba, a ta nie drużba
Reklama
– powiedział M. Bar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze