Reklama

W podzięce za profesjonalizm i empatię [ZDJĘCIA]

Choć Dzień Ratownictwa Medycznego był 13 października, przemyscy ratownicy zbierali jak najbardziej zasłużone laury za swoją pracę przez kilka kolejnych dni. Wyjątkowe było zwłaszcza spotkanie w siedzibie pogotowia, do którego doszło 19 października br.

Szefostwo i pracowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu odwiedził Mirosław Bar – były dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15, który od wielu lat dzielnie walczy z bardzo poważną chorobą.

  • „Dzisiaj mieliśmy odwiedziny szczególnego Gościa. Odwiedził nas nasz pacjent – Pan Dyrektor Mirosław Bar. Bardzo mu zależało na tym, aby[paywall] w dniu naszego święta, 13 października, móc osobiście podziękować Ratownikom, Lekarzom, Dyspozytorom i każdemu, na kogo pomoc zawsze może liczyć. Niestety, zaostrzenie choroby nie pozwoliło mu wtedy na odwiedziny, stąd dzisiejsza wizyta i długa miła rozmowa. Panie Dyrektorze, dziękujemy za wizytę i wszystkie miłe słowa, życzymy dużo zdrowia i obyśmy się spotykali tylko towarzysko!”

– napisali na facebookowym profilu pracownicy WSPR w Przemyślu.

– Mam za co dziękować: za profesjonalizm, za empatię, za życzliwość, z jaką podchodzą do pacjenta. Jakże to ważne, gdy człowiek potrzebuje i oczekuje szybkiej, sprawnej i fachowej pomocy i może liczyć na takową

– powiedział M. Bar.

– Działa to uspokajająco na psychikę, a tym samym łagodzi skutki somatyczne, które wymagają interwencji medycznej. Wielokrotnie byłem zmuszony korzystać z usług medyków przemyskiego pogotowia i zawsze, ale to zawsze, byłem właściwie zagospodarowany. Panie i panowie, tak trzymajcie, ale nadal się rozwijajcie, bo to służba, a ta nie drużba

Reklama

– powiedział M. Bar.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama