Reklama

W Polsce zmarło aż 954 pacjentów z COVID-19 – 60 na Podkarpaciu

Ministerstwo Zdrowia podaje, że dziś mamy 27 887 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 1060 w naszym województwie. Z powodu COVID-19 zmarło 241 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 713 osób. Na Podkarpaciu zmarło 60 osób, 9 w wyniku COVID-19. W ciągu doby wykonano ponad 111,5 tys. testów.

bieszczadzki 10 4.63 2 0 2
brzozowski 14 2.14 2 0 2
dębicki 58 4.29 5 0 5
jarosławski 68 5.66 4 1 3
jasielski 63 5.56 1 0 1
kolbuszowski 19 3.05 1 0 1
krośnieński 52 4.63 1 1 0
leżajski 22 3.18 4 0 4
lubaczowski 31 5.64 1 1 0
łańcucki 89 10.97 4 0 4
mielecki 51 3.73 1 0 1
niżański 29 4.37 0 0 0
przemyski 26 3.52 1 0 1
przeworski 49 6.26 3 3 0
ropczycko-sędziszowski 32 4.29 1 0 1
rzeszowski 80 4.71 4 0 4
sanocki 25 2.65 1 0 1
stalowowolski 50 4.72 3 0 3
strzyżowski 26 4.24 2 1 1
tarnobrzeski 41 7.75 2 0 2
leski 15 5.68 2 0 2
Krosno 24 5.20 3 1 2
Przemyśl 31 5.13 1 0 1
Rzeszów 125 6.35 9 1 8
Tarnobrzeg 29 6.22 2 0 2

san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nina - niezalogowany 2021-04-08 10:51:21

    Dlaczego nie ma nakazu , żeby szczepiły wszystkie przychodnie , patrząc na ostatnie  statystyki zachorowań.W Przemyślu  niektóre przychodnie odmówiły szczepień.Totalny brak empatii i zrozumienia sytuacji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-04-08 11:28:34

    Dzisiaj mamy aż 10 katastrof smoleńskich.I nie ma żadnego problemu ani nawet zaciekawienia ze strony rządzącychAle  jutro będą się żreć nad kolejną rocznica pierwszej katastrofy smoleńskiej i  absolutnie wszystkie media beą o tym informować,składać kwiaty,deklarowac budowę  kolejnych  pomnikówMam nadzieję, że  nasza lokalna gazeta też o tamtej katastrofie szeroko nas poinformuje.Szkoda, ze o 10 katastrofach smoleńskich w dniu dzisiejszym  w naszym kraju ani słowa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pio - niezalogowany 2021-04-08 13:03:49

    Bo w katastrofie zmarły wybitne osoby, a w szpitalach nic nie znaczący ludzie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama