Paweł Haliniak został szefem przemyskiego sztabu 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To oznacza, że finał tej wspaniałej akcji odbędzie się także w Przemyślu!
Przez kilkanaście dni przemyski finał orkiestry wisiał na włosku, bo z powodu zapisów regulaminu Fundacji WOŚP Jerzego Owsiaka z przewodniczenia sztabowi akcji w nadsańskim mieście zrezygnował wieloletni szef, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Stanisław Karszyń. To nie oznaczało jednak, że instytucja przez niego kierowana zupełnie wyłączyła się z przedsięwzięcia. Na naszych łamach S. Karszyń zaapelował do chętnych, aby zgłosili gotowość do objęcia funkcji szefa sztabu, zarejestrowali go w fundacji, a MDK chętnie pomoże, chociażby udostępniając pomieszczenia[paywall]. Na całe szczęście chętni do utworzenia i poprowadzenia sztabu WOŚP się znaleźli i 14 listopada br. podpisane zostało porozumienie w sprawie udostępnienia pomieszczeń Młodzieżowego Domu Kultury dla zorganizowania sztabu 25. Finału.
Szefem przemyskiego sztabu WOŚP został Paweł Haliniak (lider regionalnych struktur Nowoczesnej Ryszarda Petru). Jeszcze w tym samym dniu doszło do rejestracji przemyskiego sztabu w fundacji. Dzięki temu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra także w Przemyślu.
Do 18 listopada br. na Podkarpaciu zarejestrowanych zostało 27 sztabów WOŚP, z czego sześć (łącznie z Przemyślem) z naszego regionu. W Jarosławiu sztab znajdować się będzie w Jarosławskim Stowarzyszeniu Oświaty i Promocji Zdrowia, a jego szefem jest Teresa Krasnowska, w Birczy WOŚP gościć będzie tradycyjnie w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki (szef sztabu: Anna Kazanecka), w Dubiecku w Gminnym Ośrodku Kultury (szef sztabu: Marta Cwian) w Sieniawie w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” (szef sztabu: Lucyna Łańcucka), w Lubaczowie w Miejskim Domu Kultury (szef sztabu: Krzysztof Czerniak), zaś w Przeworsku w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskra Kolberga (szef sztabu: Gabriel Manowiec).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wspaniała akcja ?!? Dla kogo ?!? Dla koncernów farmaceutycznych i mafii lekarsko - medycznej !!! Ile Wy macie lat i kiedy Wy zmądrzejecie na miłość boską ?!? NA CZYM POLEGA OSZUSTWO OWSIAKA - PRAWDAXLXPL.WORDPRESS.COM YOUTUBE.COM - 7 GODZIN SNU - WIELKA ORKIESTRA FAŁSZYWEJ POMOCY PRZERAŻAJĄCA INKWIZYCJA MEDYCZNA - WOLNEMEDIA.NET
Wypierd...j stąd! Ale już. Nikt o nic ciebie nie pytał, zasrańcu! I jeszcze jedno: nie mieszaj w to miłość boską!!! Ona nie ma tu żadnego znaczenia!
ciebie boli twoje całe życie ale dobrze bo tak ma być, chyba nie zaznałaś nigdy miłości
czy finał wojewódzki? Pewnie jak co roku tępe klechy będą krytykować konkurencję, bo tak by na tace więcej trafiło na dziwki dla klechó
obyś nie musiała korzystać ze sprzętu zakupionego przez WOSP
Tadek trafił w sedno sprawy, brawo Tadek
Co zabolała prawda pierd......ny moherze?????
No pełna kultura, jednak prawda zabolała, no i tak trzymać !!!
Wiesz co, z tą miłością boską to nawet możesz mieć rację ?!? Tak więc powiem tak; kiedy wy wreszcie zmądrzejecie i spoważniejcie do k...y nędzy. Tylko nie pisz żeby nie mieszać w to k...y i nędzy !!!
tadek - co racja to racja, ale jaki problem, nie dawać jednym ani drugim.
A jak działa ta mafia w praktyce, to może obczajcie z łaski swojej poniższy filmik: YOUTUBE.COM - DRESIARZE OWSIAKA WYRZUCAJĄ DZIENNIKARZA TV REPUBLIKA Z KONFERENCJI PRASOWEJ! albo: YOUTUBE.COM - OWSIAK TRACI NERWY
Kto ci każe cokolwiek , komukolwiek dawać , biedaku? Przecież nie ma żadnego przymusu . Więc o co ci chodzi?
No mi nie musisz tego tłumaczyć, ale możesz powiedzieć to tym wszystkim biedakom i ignorantom, którzy robią dobrze albo KK czy też panu Jurkowi itp. itd. etc.
Czy sprawdzono kim jest ten Szef Sztabu ? jakie ma konto i opinię ?obawiam się że nikomu nie przyszło nawet to do głowy. Więc -----
Szef sztabu? - człowiek który podaje Przemyślanina do sądu kiedy przez przypadek na Allegro kupił narty dla dziecka za 1 zł. i nie dał sobie wytłumaczyć że cena 179 za kpl. jest atrakcyjna i że sprzedaży pieniądze miały być przeznaczone na zakup większych nart, ale ten chciał to dostać za 1 zł. i wniósł pozew do sądu i ciągał ludzi którzy uczciwie pracują. Są tacy co czynią dobro przez całe życie, ale i tacy co przed wyborami chcą błysnąć i tylko wtedy coś robią, gdzie był przez tyle lat??? pokazał się przed poprzednimi wyborami i jakoś potem już nic nie robił dla społeczeństwa. Czy możemy zaufać takiej osobie???
Wspaniała akcja ?!? Dla kogo ?!? Dla koncernów farmaceutycznych i mafii lekarsko - medycznej !!! Ile Wy macie lat i kiedy Wy zmądrzejecie na miłość boską ?!? NA CZYM POLEGA OSZUSTWO OWSIAKA - PRAWDAXLXPL.WORDPRESS.COM YOUTUBE.COM - 7 GODZIN SNU - WIELKA ORKIESTRA FAŁSZYWEJ POMOCY PRZERAŻAJĄCA INKWIZYCJA MEDYCZNA - WOLNEMEDIA.NET
Wypierd...j stąd! Ale już. Nikt o nic ciebie nie pytał, zasrańcu! I jeszcze jedno: nie mieszaj w to miłość boską!!! Ona nie ma tu żadnego znaczenia!
ciebie boli twoje całe życie ale dobrze bo tak ma być, chyba nie zaznałaś nigdy miłości