Reklama

W Przemyślu będzie finał WOŚP

Paweł Haliniak został szefem przemyskiego sztabu 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To oznacza, że finał tej wspaniałej akcji odbędzie się także w Przemyślu!

Przez kilkanaście dni przemyski finał orkiestry wisiał na włosku, bo z powodu zapisów regulaminu Fundacji WOŚP Jerzego Owsiaka z przewodniczenia sztabowi akcji w nadsańskim mieście zrezygnował wieloletni szef, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Stanisław Karszyń. To nie oznaczało jednak, że instytucja przez niego kierowana zupełnie wyłączyła się z przedsięwzięcia. Na naszych łamach S. Karszyń zaapelował do chętnych, aby zgłosili gotowość do objęcia funkcji szefa sztabu, zarejestrowali go w fundacji, a MDK chętnie pomoże, chociażby udostępniając pomieszczenia[paywall]. Na całe szczęście chętni do utworzenia i poprowadzenia sztabu WOŚP się znaleźli i 14 listopada br. podpisane zostało porozumienie w sprawie udostępnienia pomieszczeń Młodzieżowego Domu Kultury dla zorganizowania sztabu 25. Finału.

Szefem przemyskiego sztabu WOŚP został Paweł Haliniak (lider regionalnych struktur Nowoczesnej Ryszarda Petru). Jeszcze w tym samym dniu doszło do rejestracji przemyskiego sztabu w fundacji. Dzięki temu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra także w Przemyślu.

Do 18 listopada br. na Podkarpaciu zarejestrowanych zostało 27 sztabów WOŚP, z czego sześć (łącznie z Przemyślem) z naszego regionu. W Jarosławiu sztab znajdować się będzie w Jarosławskim Stowarzyszeniu Oświaty i Promocji Zdrowia, a jego szefem jest Teresa Krasnowska, w Birczy WOŚP gościć będzie tradycyjnie w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki (szef sztabu: Anna Kazanecka), w Dubiecku w Gminnym Ośrodku Kultury (szef sztabu: Marta Cwian) w Sieniawie w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” (szef sztabu: Lucyna Łańcucka), w Lubaczowie w Miejskim Domu Kultury (szef sztabu: Krzysztof Czerniak), zaś w Przeworsku w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskra Kolberga (szef sztabu: Gabriel Manowiec).
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SOIA - niezalogowany 2016-11-19 21:31:19

    Wspaniała akcja ?!? Dla kogo ?!? Dla koncernów farmaceutycznych i mafii lekarsko - medycznej !!! Ile Wy macie lat i kiedy Wy zmądrzejecie na miłość boską ?!?   NA CZYM POLEGA OSZUSTWO OWSIAKA - PRAWDAXLXPL.WORDPRESS.COM   YOUTUBE.COM - 7 GODZIN SNU - WIELKA ORKIESTRA FAŁSZYWEJ POMOCY   PRZERAŻAJĄCA INKWIZYCJA MEDYCZNA - WOLNEMEDIA.NET

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kingkong - niezalogowany 2016-11-19 21:49:22

    Wypierd...j stąd! Ale już. Nikt o nic ciebie nie pytał, zasrańcu! I jeszcze jedno: nie mieszaj w to miłość boską!!! Ona nie ma tu żadnego znaczenia!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    a - niezalogowany 2016-11-20 08:16:44

    ciebie boli twoje całe życie ale dobrze bo tak ma być, chyba nie zaznałaś nigdy miłości

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości