Do zdarzenia doszło dziś, 8 stycznia, po godz 10, na ul. Topolowej w Przemyślu.
Policjanci przemyskiej drogówki na miejscu zastali zgłaszającą oraz kierującego suzuki. Od młodego mieszkańca powiatu przemyskiego czuć było alkohol, nie mógł utrzymać równowagi i bełkotał.
Ustalono, że jechał po wale przeciwpowodziowym przy Wiarze. W pewnej chwili najprawdopodobniej pojazd zsuną się z nasypu, wjechał w ogrodzenie i skrzynkę energetyczną, a potem zatrzymał się w rowie.
Kierujący odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, więc pobrano od niego krew do badań. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Niebawem odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
"suweren" wyszedł z założenia .....co.., ja nie dam rady po wale ?!
a po fakcie... co ja wielbłąd?... życie jest krótkie, a pić się chce! i co mi zrobita?