Reklama

W Przemyślu nietrzeźwy kierujący wjechał w ogrodzenie i skrzynkę energetyczną

Do zdarzenia doszło dziś, 8 stycznia, po godz 10, na ul. Topolowej w Przemyślu.

Policjanci przemyskiej drogówki na miejscu zastali zgłaszającą oraz kierującego suzuki. Od młodego mieszkańca powiatu przemyskiego czuć było alkohol, nie mógł utrzymać równowagi i bełkotał. 

Ustalono, że jechał po wale przeciwpowodziowym przy Wiarze. W pewnej chwili najprawdopodobniej pojazd zsuną się z nasypu, wjechał w ogrodzenie i skrzynkę energetyczną, a potem zatrzymał się w rowie.

Kierujący odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, więc pobrano od niego krew do badań. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Niebawem odpowie przed sądem.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    miś - niezalogowany 2021-01-08 19:21:28

    "suweren" wyszedł z założenia .....co.., ja nie dam rady po wale ?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kuń - niezalogowany 2021-01-08 20:46:48

    a po fakcie...  co ja wielbłąd?... życie jest krótkie, a pić się chce! i co mi zrobita? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości