Reklama

W sobotę święto osiedla Kmiecie

24/08/2018 15:00

W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację mieszkańca osiedla Marcina Wiącka.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 sierpnia, na plaży na osiedlu Kmiecie. Rozpoczęcie o 11.00. W programie malowanie twarzy, występ Studia Tańca Golden Dance, występy taneczne przedszkolaków, wystawa zabytkowych pojazdów ratownictwa medycznego, pokazy pierwszej pomocy, gry i zabawy dla dzieci, grill, ognisko i zabawa z didżejem. Odbędą się również turnieje w siatkówkę plażową oraz w koszykówkę (streetball). Gwiazdą wieczoru (ok. 18.00) będzie zespół Beer Blues Band.

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację 7-letniego Marcina Wiącka. Chłopiec urodził się z zespołem wad wrodzonych Goldenhara. Nie ma prawej gałki ocznej i prawej małżowiny usznej. Zaraz po urodzeniu przeszedł operację zrośniętego przełyku. Ma też za sobą 5 zabiegów wszczepienia implantu oczodołowego do prawego oka. Zabiegi te są drogie – jeden kosztuje 8 tys. zł i rodzina nie jest w stanie z własnych środków ich opłacić.

Reklama


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jolozKmieci - niezalogowany 2018-08-25 16:13:35

    pozdrawiam tego durnia, któremu od godziny zapętliło się dudnienie, i dudni. W konkurencji do burzy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama