Farben Lehre – bo o nim mowa – zawitają w grodzie nad Sanem w sobotę, 10 lutego. Grupa wystąpi o g. 20 w klubie Fort XXII.
Dla fanów punkrockowego brzmienia szykuje się nie lada gratka. Przed muzykami w charakterze supportu wystąpi interesująca kapela the pajx. Sobotni koncert w Forcie będzie okazją do zaprezentowania materiału stanowiącego przegląd całego okresu działalności Farben Lehre. Obok tradycyjnych utworów obowiązkowych w setliście znajdą się również te, które płoccy muzycy ostatnio rzadziej wykonywali „na żywo”, ponadto zapowiadają również premierowy akcent. – Jesteśmy przekonani, że nasz koncert spełni oczekiwania fanów, zarówno pod względem setlisty, emocji, energii płynącej ze sceny, jak i pozytywnych relacji między zespołem a publicznością – mówią członkowie legendarnej grupy. Przemyski koncert będzie elementem wiosennej trasy koncertowej, obejmującej kilkanaście klubów w całej Polsce. Potrwa ona od lutego do kwietnia br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
No to szykuje się niezłe pogo !!!