Reklama

W stronę słońca. Krwiodawcy wyruszą spacerkiem po zdrowie

Szykuje się prawdziwa gratka dla wszystkich kochających spacery i Roztocze! Kolejna, 3. już edycja Rajdu Pieszego „Spacerkiem po zdrowie” już 13 lipca. Chętnych do przemierzenia trasy, wiodącej malowniczymi ścieżkami, poprowadzi przewodnik, a spragnionym i głodnym wędrowcom organizatorzy zapewniają pyszne jedzenie, przekąski i kiełbasę z ogniska.

III Rajd Pieszy „Spacerkiem po zdrowie” to inicjatywa Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” z Horyńca-Zdoju. W tym roku odbędzie się on w sobotę, 13 lipca. Piechurzy wyruszą z Parku Zdrojowego w Horyńcu, odwiedzając po drodze Wólkę Horyniecką i Radruż, by z powrotem dotrzeć do Horyńca-Zdroju. Po drodze o walorach i ciekawostkach dotyczących odwiedzanych miejsc uczestnikom wyprawy opowiadał będzie przewodnik. – Dla piechurów przygotowaliśmy koszulki, magnesy, słodką przekąskę i wodę na drogę, posiłek na trasie rajdu i ognisko z kiełbasą i innymi atrakcjami na zakończenie. Mile widziane też kijki do nordic walking – zachęca Janusz Rawski ze Stowarzyszenia HDK „Ratownik”.

Wpisowe dla uczestników rajdu wynosi 35 zł (dzieci 25 zł), z czego 10 zł organizatorzy przekażą na cel charytatywny. Będzie nim pomoc dla Mateusza Lorenca z

Reklama

Horyńca-Zdroju, który potrzebuje funduszy na turnus rehabilitacyjny.

By się zapisać, należy wpłacić wpisowe na konto stowarzyszenia w tytule przelewu wpisując treść: „imię i nazwisko, nr telefonu, wpisowe 3 rajd”. Zgłoszenia przyjmowane są też pod numerem tel. 690131313. Ilość miejsc ograniczona.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie

52 9101 1039 2002 2501 9984 0001


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama