Szykuje się prawdziwa gratka dla wszystkich kochających spacery i Roztocze! Kolejna, 3. już edycja Rajdu Pieszego „Spacerkiem po zdrowie” już 13 lipca. Chętnych do przemierzenia trasy, wiodącej malowniczymi ścieżkami, poprowadzi przewodnik, a spragnionym i głodnym wędrowcom organizatorzy zapewniają pyszne jedzenie, przekąski i kiełbasę z ogniska.
III Rajd Pieszy „Spacerkiem po zdrowie” to inicjatywa Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” z Horyńca-Zdoju. W tym roku odbędzie się on w sobotę, 13 lipca. Piechurzy wyruszą z Parku Zdrojowego w Horyńcu, odwiedzając po drodze Wólkę Horyniecką i Radruż, by z powrotem dotrzeć do Horyńca-Zdroju. Po drodze o walorach i ciekawostkach dotyczących odwiedzanych miejsc uczestnikom wyprawy opowiadał będzie przewodnik. – Dla piechurów przygotowaliśmy koszulki, magnesy, słodką przekąskę i wodę na drogę, posiłek na trasie rajdu i ognisko z kiełbasą i innymi atrakcjami na zakończenie. Mile widziane też kijki do nordic walking – zachęca Janusz Rawski ze Stowarzyszenia HDK „Ratownik”.
Wpisowe dla uczestników rajdu wynosi 35 zł (dzieci 25 zł), z czego 10 zł organizatorzy przekażą na cel charytatywny. Będzie nim pomoc dla Mateusza Lorenca z
Horyńca-Zdroju, który potrzebuje funduszy na turnus rehabilitacyjny.
By się zapisać, należy wpłacić wpisowe na konto stowarzyszenia w tytule przelewu wpisując treść: „imię i nazwisko, nr telefonu, wpisowe 3 rajd”. Zgłoszenia przyjmowane są też pod numerem tel. 690131313. Ilość miejsc ograniczona.
Numer konta:
Bank Spółdzielczy w Lubaczowie
52 9101 1039 2002 2501 9984 0001
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze