26 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu Janusz Hamryszczak - zastępca prezydenta miasta podpisał z Pawłem Sławką – dyrektorem Biura Sieci Sprzedaży Południe PGNiG –porozumienie w sprawie współpracy na rzecz poprawy jakości powietrza atmosferycznego w nadsańskim grodzie.
Główną ideą podpisanego porozumienia jest eliminacja (zarówno w domach prywatnych, jak i firmach) palenisk lub kotłowni na paliwo stałe. W umowie PGNiG zobowiązuje się do kompleksowego wsparcia mieszkańców miasta Przemyśla, które rozpoczynałoby się już na etapie projektowania i realizacji inwestycji związanej z instalacją wewnętrzną. Ponadto obie strony zadeklarowały prowadzenie wspólnych, a także indywidualnych (również z udziałem innych podmiotów) inicjatyw i działań edukacyjno-informacyjnych adresowanych do zarządców nieruchomości, projektantów, aktualnych i potencjalnych inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych oraz lokalnej społeczności, na temat efektywnych, a przede wszystkim przyjaznych środowisku źródeł ciepła.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A może by tak Szanowne PGiNG zrobiło sensowną ceną na gaz do ogrzewnia domów i mieszkań a ludzie sami by już sobie kotły założyli i kupili . Ach zapomniałem za co by prezesi i zarządy co rok fury zmieniali .
Eliminacja palenisk lub kotłowni, to swoją drogą, jednakowoż, warto pamiętać i wciąż przypominać o tym:NATURALNE PIĘKNO W WALCE ZE SMOGIEM - METROPOLIABYDKOSKA.PL
A może by tak Szanowne PGiNG zrobiło sensowną ceną na gaz do ogrzewnia domów i mieszkań a ludzie sami by już sobie kotły założyli i kupili . Ach zapomniałem za co by prezesi i zarządy co rok fury zmieniali .
Eliminacja palenisk lub kotłowni, to swoją drogą, jednakowoż, warto pamiętać i wciąż przypominać o tym:NATURALNE PIĘKNO W WALCE ZE SMOGIEM - METROPOLIABYDKOSKA.PL