Reklama

W wypadku samochodowym ucierpiało 2-miesięczne niemowlę

W wyniku zderzenia dwóch pojazdów ucierpiało 2-miesięczne dziecko. Niemowlę zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie.

Do wypadku doszło 25 czerwca br., po g. 16 w Bykowcach. Ze wstępnych ustaleń sanockich policjantów wynika, że kierujący skodą z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym nissanem. W wyniku zderzenia pojazdy wjechały do przydrożnych rowów. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wewnątrz nissana jechały trzy osoby, w tym 2-miesięczny chłopiec. Dziecko zostało przewiezione na badania do szpitala w Rzeszowie. Pozostałe osoby nie doznały obrażeń.


fot.KPP Sanok
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Sms - niezalogowany 2018-06-26 12:35:22

    Sesemesa pisał może ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Monka - niezalogowany 2018-06-26 17:07:59

    Ciekawe czy było przewożone w odpowiednim do tego foteliku czy nosidel na 50zl gratis do wózka... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2018-06-26 17:58:41

    YOUTUBE.COM - GŁOBA NA TEMAT WEGETARIAŃSTA.(od 1:20)YOUTUBE.COM - CONFLICT - MEAT MEANS MURDER*LYRICSO WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFOWŁOCHATY - ZJEDZ DZIECKO - TEKSTOWO.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości