W wyniku zderzenia dwóch pojazdów ucierpiało 2-miesięczne dziecko. Niemowlę zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie.
Do wypadku doszło 25 czerwca br., po g. 16 w Bykowcach. Ze wstępnych ustaleń sanockich policjantów wynika, że kierujący skodą z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym nissanem. W wyniku zderzenia pojazdy wjechały do przydrożnych rowów. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Wewnątrz nissana jechały trzy osoby, w tym 2-miesięczny chłopiec. Dziecko zostało przewiezione na badania do szpitala w Rzeszowie. Pozostałe osoby nie doznały obrażeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe czy było przewożone w odpowiednim do tego foteliku czy nosidel na 50zl gratis do wózka...
YOUTUBE.COM - GŁOBA NA TEMAT WEGETARIAŃSTA.(od 1:20)YOUTUBE.COM - CONFLICT - MEAT MEANS MURDER*LYRICSO WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFOWŁOCHATY - ZJEDZ DZIECKO - TEKSTOWO.PL
Sesemesa pisał może ;)
Ciekawe czy było przewożone w odpowiednim do tego foteliku czy nosidel na 50zl gratis do wózka...
YOUTUBE.COM - GŁOBA NA TEMAT WEGETARIAŃSTA.(od 1:20)YOUTUBE.COM - CONFLICT - MEAT MEANS MURDER*LYRICSO WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFOWŁOCHATY - ZJEDZ DZIECKO - TEKSTOWO.PL