Reklama

W Zarzeczu kolędowali w szczytnym celu

16/01/2016 18:21

Kolędy, świąteczne piosenki, aukcja obrazów oraz jarmark rękodzieła – to wszystko czekało na uczestników i gości Noworocznego Koncertu Kolęd, który odbył się 9 stycznia w Pałacu w Zarzeczu.

Pomysłodawcą imprezy był wójt Gminy Wiesław Kubicki oraz Fundacja Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II „Wzrastanie”. Wśród zebranych gości[paywall] znaleźli się także: burmistrz miasta i gminy Kańczuga Jacek Sołek oraz zastępca burmistrza Przeworska Wojciech Superson.

W koncercie uczestniczyli również duchowni, lokalni przedsiębiorcy, dzieci z fundacji oraz ich opiekunowie i rodziny. Pieniądze zebrane w trakcie aukcji oraz jarmarku zostaną przeznaczone na warsztaty terapii zajęciowej oraz rehabilitację podopiecznych Fundacji „Wzrastanie”. Podczas imprezy odbył się koncert wokalisty i barytona Wojciecha Bardowskiego. Świąteczne piosenki oraz kolędy wykonali również inni zaproszeni artyści, m.in.: Dagmara Moskwa, Witold Stepaniak, Julia Stepaniak oraz chór „Solideo” z Siennowa.


JuS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama