Animatorzy z orlika przy Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu organizują turniej piłki nożnej „dzikich” drużyn dla dzieci do lat 15.
Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na orlik” dla drużyn „osiedlowych” na orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu to ma być formą aktywnego odpoczynku w okresie letnim dla dzieci, które wakacje spędzają w mieście lub w najbliższym czasie nigdzie nie wyjeżdżają.
Sport, w tym przypadku piłka nożna, ma być również sposobem integracji dzieci z różnych osiedli i miasta.
Turniej jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmują animatorzy orlika SP4 od PN-SB w godzinach 11-19. Każda drużyna powinna posiadać pełnoletniego opiekuna. Planowane rozpoczęcie rozgrywek 11 lipca, o godzinie 11.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze