Reklama

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na orlik”

08/07/2022 07:25

Animatorzy z orlika przy Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu organizują turniej piłki nożnej „dzikich” drużyn dla dzieci do lat 15.

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na orlik” dla drużyn „osiedlowych” na orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu to ma być formą aktywnego odpoczynku w okresie letnim dla dzieci, które wakacje spędzają w mieście lub w najbliższym czasie nigdzie nie wyjeżdżają.

Sport, w tym przypadku piłka nożna, ma być również sposobem integracji dzieci z różnych osiedli i miasta.

Turniej jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmują animatorzy orlika SP4 od PN-SB w godzinach 11-19. Każda drużyna powinna posiadać pełnoletniego opiekuna. Planowane rozpoczęcie rozgrywek 11 lipca, o godzinie 11.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama