W niedzielę, 14 lutego, odbędzie się III Oleszyce Półmaraton – zimowy bieg i marsz po lesie. Zapisy już trwają. Limit miejsc ograniczony.
Biegacze zmierzą się z dystansem 21,097 km po raz trzeci. Oprócz nich po raz drugi do rywalizacji staną maszerzy z kijkami nordic walking. Na nich czeka trasa o długości 9,4 km. Start i meta przewidziana jest w Leśniczówce Zabiała.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze