Reklama

Walentynki na sportowo

26/01/2016 14:58

W niedzielę, 14 lutego, odbędzie się III Oleszyce Półmaraton – zimowy bieg i marsz po lesie. Zapisy już trwają. Limit miejsc ograniczony.

Biegacze zmierzą się z dystansem 21,097 km po raz trzeci. Oprócz nich po raz drugi do rywalizacji staną maszerzy z kijkami nordic walking. Na nich czeka trasa o długości 9,4 km. Start i meta przewidziana jest w Leśniczówce Zabiała.
Trasa w całości została wytyczona na terenie lasów Nadleśnictwa Oleszyce. W większości będzie prowadzić drogą asfaltową, a ok. 4-kilometrowy odcinek będzie wiódł przez utwardzone dukty leśne. Organizatorzy zapowiadają, że w razie dużych opadów śniegu zostanie odśnieżona przed startem. Na czas trwania zawodów zostanie zamknięty ruch kołowy.
Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie  poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie  www.pomiar-czasu.pl. Tam również znajduje się szczegółowy regulamin zawodów. Przyjmowane będą do 11 lutego. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia  limitu zgłoszeń który wynosi 200 osób dla Półmaratonu i 100 osób dla nordic walking. Wpisowe wynosi 40 zł (do 31 stycznia – później – 50 zł).
Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie ,,Czas na pomoc” w Oleszycach, Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Urząd Miasta i Gminy w Oleszycach, Nadleśnictwo Oleszyce oraz Urząd Gminy w Starym Dzikowie.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama