Nielegalne blokowanie miejsc parkingowych. Zdjęcie archiwalne.Parkowanie w Przemyślu to duży problem. Zmotoryzowanym bardzo doskwiera niewystarczająca liczba miejsc parkingowych. Dlatego coraz częściej można się spotkać z sytuacją zajmowania sobie wolnego miejsca przez posiadaczy 4 kółek, na przykład poprzez grodzenie fragmentu jezdni czy chodnika.
Takie metody praktykuje się na przykład przy ulicy Smolki. Bardzo często zaobserwować można tam wygrodzoną biało-czerwoną taśmą powierzchnię albo wystawiony na ulicę kubeł na śmieci, który również ma uniemożliwić innym kierowcom pozostawienie w tym miejscu samochodu. A przecież ulica to nie prywatna parcela i powinna być dostępna dla wszystkich. Zakładam, że nikt nie opłaca takich miejsc. To raczej sprytne zabezpieczenie się na wypadek, gdyby nie było gdzie postawić auta. Moim zdaniem to pewne nadużycie, które nie powinno mieć miejsca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W przemyslu bardzo ciężko jest zaparkować w powszednie dni. Obok muzeum powinien powstac kilku poziomowy parking
Kurde jak masz przywieźć węgiel czy cokolwiek to będziesz nosić z innej ulicy oddalonej kilometr gdzie jest wolne miejsce ? Jeśli takie coś się zdarzy to sporadycznie ktoś w taki sposób informuje innych . To nie Franciszkańska.
Ulica nie jest prywatna ale gdzie ma zaparkować ktoś kto tam mieszka,ja osobiście robię po 4 koła aby zaparkować,a miasto ma to gdzieś.Powinny być zrobione miejsca płatne i po problemie,bardzo chętnie wykupiłbym sobie abonament.
W przemyslu bardzo ciężko jest zaparkować w powszednie dni. Obok muzeum powinien powstac kilku poziomowy parking
Kurde jak masz przywieźć węgiel czy cokolwiek to będziesz nosić z innej ulicy oddalonej kilometr gdzie jest wolne miejsce ? Jeśli takie coś się zdarzy to sporadycznie ktoś w taki sposób informuje innych . To nie Franciszkańska.
Ulica nie jest prywatna ale gdzie ma zaparkować ktoś kto tam mieszka,ja osobiście robię po 4 koła aby zaparkować,a miasto ma to gdzieś.Powinny być zrobione miejsca płatne i po problemie,bardzo chętnie wykupiłbym sobie abonament.