Reklama

Warcabowi olimpijczycy wyłonieni

22/01/2016 18:55

Eliminacje do V Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży strefy B zakończone. Odbyły się one w Horyńcu-Zdroju, a organizatorami byli: Urząd Gminy w Horyńcu- Zdroju, Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy i LKS „Unia” w Horyńcu-Zdroju. Finały odbędą się od 26 do 30 kwietnia w województwie warmińsko-mazurskim.

Awans uzyskali: Kategoria do lat 10 - chłopcy: 1. Tobiasz Weber – MUKS „LIBERO” Basznia Dolna, 2. Maciej Ważny – SGU „ORZEŁ” Lubaczów , 3. Maciej Kisyk - MUKS „LIBERO” Basznia Dolna; kategoria do lat 10 - dziewczęta: 1. Kinga Hulak - LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój  2. Magdalena Burdzińska – LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój, 3. Wiktoria Węgrzyn - LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój; kat. do lat 13 – chłopcy: 1. Franciszek Szumera – LKS „GROM” Złota Warcaba Poczesna, 2. Paweł Krzyśkowski - LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój, 3. Dawid Basznianin - LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój; kat. do lat 13 – dziewczęta: 1. Klara Kornaga – LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój, 2. Konstancja Hulak – LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój, 3. Zuzanna Bosak - MUKS „LIBERO” Basznia Dolna.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama