Reklama

Warsztaty, porady, występy... Tydzień z profilaktyką raka w Przemyślu

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przemyślu wspólnie z Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego organizuje tydzień profilaktyki antynowotworowej w dniach od 27.01 do 1.02.

ydarzenia – spotkania, warsztaty, porady, prelekcje, ćwiczenia i odrobinę sztuki – odbywać się będą w różnych punktach miasta. Partnerami są m.in.: Wojewódzki Szpital w Przemyślu, Kontrabanda Literacka, Studio Tańca Golden Dance, salon fryzjerski Cabello, Galeria Sanowa – w której odbędzie się finał wydarzenia.

Zachorowalność na nowotwory w Polsce rośnie. To choroba podstępna, która może dotyczyć każdego. Stawmy jej czoła! 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama