Reklama

Warto pielęgnować to, co mamy najlepszego

23/06/2019 08:52

– Chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat krasiczyńskiego parku. Według mnie jest obecnie dużo mniej zadbany niż kiedyś. Zamek jest pięknie odrestaurowany, ale parkowe alejki nie zachwycają. Zauważam tam nieskoszoną trawę, powalone, nieusunięte drzewa, brudne ławki.

Niegdyś był to naprawdę ładny, dopieszczony pod względem estetycznym teren. Zamek wówczas czekał na prace remontowe, ale park był przepiękny, zachwycał nieskazitelnie przyciętą trawką i drzewostanem oraz kwiatami. Teraz sytuacja się jakby odwróciła. A szkoda, bo całość to naprawdę prawdziwa perełka naszego regionu i warto by nadal była piękną wizytówką – dzieli się spostrzeżeniami Czytelnik.

 
Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-06-23 09:02:53

    Na nasze skołatane nerwy o sensie życia i wolności,którą chcą nam zabrac.Na początku miałem zamiar pominąć przemówienie, ale potem usłyszałem jej głos i słuchałem tego wszystkiego. I dzięki Bogu, że tak. Byłem tak blisko płaczu.https://www.youtube.com/watch?v=Py_-3di1yx0

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ATWA - niezalogowany 2019-06-23 17:49:08

    Jaki czort was opętał z tą nieskoszoną trawą, ignoranci, tumany i NIEDOUCZONE matoły ?!? To taka sama, albo i gorsza, głupota jak jej wypalanie !!!KOSZENIE TRAWY TO GŁUPOTA! SZKODZI LUDZIOM I PRZYRODZIE - FOCUS.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ATWA - niezalogowany 2019-06-23 17:59:00

    ''W ogromie suszy rzadsze koszenie, a nawet rezygnacja z niego, jest ratunkiem dla owadów i roślin. Dobra inicjatywa godna polecenia wszystkim, którzy decydują o obszarach zielonych  nie tylko w miastach. W ostatnich latach zbyt wyraźnie żyjemy w terrorze koszenia wszystkiego w formacie jakby wszędzie miały być pola golfowe, a to zabójcze dla bioróżnorodności, a w konsekwencji dla ludzi'' - Grzegorz Bożek -PNRWI

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama