– Chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat krasiczyńskiego parku. Według mnie jest obecnie dużo mniej zadbany niż kiedyś. Zamek jest pięknie odrestaurowany, ale parkowe alejki nie zachwycają. Zauważam tam nieskoszoną trawę, powalone, nieusunięte drzewa, brudne ławki.
Niegdyś był to naprawdę ładny, dopieszczony pod względem estetycznym teren. Zamek wówczas czekał na prace remontowe, ale park był przepiękny, zachwycał nieskazitelnie przyciętą trawką i drzewostanem oraz kwiatami. Teraz sytuacja się jakby odwróciła. A szkoda, bo całość to naprawdę prawdziwa perełka naszego regionu i warto by nadal była piękną wizytówką – dzieli się spostrzeżeniami Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na nasze skołatane nerwy o sensie życia i wolności,którą chcą nam zabrac.Na początku miałem zamiar pominąć przemówienie, ale potem usłyszałem jej głos i słuchałem tego wszystkiego. I dzięki Bogu, że tak. Byłem tak blisko płaczu.https://www.youtube.com/watch?v=Py_-3di1yx0
Jaki czort was opętał z tą nieskoszoną trawą, ignoranci, tumany i NIEDOUCZONE matoły ?!? To taka sama, albo i gorsza, głupota jak jej wypalanie !!!KOSZENIE TRAWY TO GŁUPOTA! SZKODZI LUDZIOM I PRZYRODZIE - FOCUS.PL
''W ogromie suszy rzadsze koszenie, a nawet rezygnacja z niego, jest ratunkiem dla owadów i roślin. Dobra inicjatywa godna polecenia wszystkim, którzy decydują o obszarach zielonych nie tylko w miastach. W ostatnich latach zbyt wyraźnie żyjemy w terrorze koszenia wszystkiego w formacie jakby wszędzie miały być pola golfowe, a to zabójcze dla bioróżnorodności, a w konsekwencji dla ludzi'' - Grzegorz Bożek -PNRWI
''TRZEBA UŚWIADOMIĆ SOBIE, ŻE ISTNIEJE CIĘŻKI GRZECH PRZECIWKO ŚRODOWISKU NATURALNEMU, OBCIĄŻAJĄCY NASZE SUMIENIA, RODZĄCY POWAŻNĄ ODPOWIEDZIALNOSĆ PRZED BOGIEM STWÓRCĄ'' - Jan Paweł II
Na nasze skołatane nerwy o sensie życia i wolności,którą chcą nam zabrac.Na początku miałem zamiar pominąć przemówienie, ale potem usłyszałem jej głos i słuchałem tego wszystkiego. I dzięki Bogu, że tak. Byłem tak blisko płaczu.https://www.youtube.com/watch?v=Py_-3di1yx0
Jaki czort was opętał z tą nieskoszoną trawą, ignoranci, tumany i NIEDOUCZONE matoły ?!? To taka sama, albo i gorsza, głupota jak jej wypalanie !!!KOSZENIE TRAWY TO GŁUPOTA! SZKODZI LUDZIOM I PRZYRODZIE - FOCUS.PL
''W ogromie suszy rzadsze koszenie, a nawet rezygnacja z niego, jest ratunkiem dla owadów i roślin. Dobra inicjatywa godna polecenia wszystkim, którzy decydują o obszarach zielonych nie tylko w miastach. W ostatnich latach zbyt wyraźnie żyjemy w terrorze koszenia wszystkiego w formacie jakby wszędzie miały być pola golfowe, a to zabójcze dla bioróżnorodności, a w konsekwencji dla ludzi'' - Grzegorz Bożek -PNRWI