Reklama

Warto pójść za przykładem sąsiadów

24/02/2015 08:06

Ferie minęły, szkoda jednak, że w naszym przemyskim kinie seanse adresowane do dzieci i młodzieży były wyświetlane przeważnie w godzinach, które uniemożliwiały pracującym rodzicom zabranie swoich pociech na film. No bo trudno wybrać się z dzieckiem do kina na godzinę 9 czy 14.30. Tylko dwa seanse w okresie całych ferii były przewidziane na 16, co i tak w dzisiejszych czasach jest dla rodziców na etacie nierealną porą, bo często o tej godzinie wychodzi się dopiero z pracy. Tymczasem w pobliskim Przeworsku tę samą bajkę można było oglądać prawie codziennie o 17, co uważam za pomysł trafiony. Myślę, że w przyszłości i u nas w Przemyślu warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama