Reklama

Warto rozważyć udogodnienia dla rowerzystów

03/08/2024 11:19

– Nie wiem dlaczego przy przemyskim dworcu nie ma zamontowanych stojaków na rowery, jakie spotkać można przy takich obiektach w wielu miastach.

 –  To przecież nie jest jakaś kosztowna inwestycja, a osobom poruszającym się na dwóch kółkach na pewno by się przydało takie udogodnienie. Z tego, co pamiętam, taki stojak na dworcu kiedyś był, ale go usunięto i ślad po nim zaginął. Skoro chcemy mieć wizerunek miasta przyjaznego rowerzystom, należałoby o tym pomyśleć – zauważa

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/08/2024 11:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama