– Nie wiem dlaczego przy przemyskim dworcu nie ma zamontowanych stojaków na rowery, jakie spotkać można przy takich obiektach w wielu miastach.
– To przecież nie jest jakaś kosztowna inwestycja, a osobom poruszającym się na dwóch kółkach na pewno by się przydało takie udogodnienie. Z tego, co pamiętam, taki stojak na dworcu kiedyś był, ale go usunięto i ślad po nim zaginął. Skoro chcemy mieć wizerunek miasta przyjaznego rowerzystom, należałoby o tym pomyśleć – zauważa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze