– Jako że prowadzę lokal w okolicach parkingu w Rynku, moimi częstymi gośćmi są osoby zostawiające na nim swoje pojazdy. Przychodzą, prosząc o rozmienienie pieniędzy, by móc opłacić parking. Parkomaty nie obsługują bowiem płatności kartą, a jedynie przyjmują bilon.
– Owszem, jest udogodnienie w postaci aplikacji mobilnej, pozwalającej dokonać płatności z poziomu telefonu, ale częstotliwość wizyt z prośbą o wymianę banknotu na drobne pokazuje, że nie wszystkich takie rozwiązanie interesuje i nie wszyscy chcą z niego korzystać. Prostszą według mnie formą płatności jest przyłożenie karty do parkometru. Takie rzeczy są do zrobienia i funkcjonują w innych miastach, dlaczego nie u nas? – pyta Czytelniczka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze