Reklama

Warto wprowadzić prostsze rozwiązania

29/02/2024 11:21

– Jako że prowadzę lokal w okolicach parkingu w Rynku, moimi częstymi gośćmi są osoby zostawiające na nim swoje pojazdy. Przychodzą, prosząc o rozmienienie pieniędzy, by móc opłacić parking. Parkomaty nie obsługują bowiem płatności kartą, a jedynie przyjmują bilon.

– Owszem, jest udogodnienie w postaci aplikacji mobilnej, pozwalającej dokonać płatności z poziomu telefonu, ale częstotliwość wizyt z prośbą o wymianę banknotu na drobne pokazuje, że nie wszystkich takie rozwiązanie interesuje i nie wszyscy chcą z niego korzystać. Prostszą według mnie formą płatności jest przyłożenie karty do parkometru. Takie rzeczy są do zrobienia i funkcjonują w innych miastach, dlaczego nie u nas? – pyta Czytelniczka.

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/02/2024 11:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama