Ponad 150 przedsiębiorców, przedstawiciele świata nauki, organizacji z otoczenia biznesu oraz organów administracji publicznej i samorządu terytorialnego wzięli udział w zorganizowanej przez ZUS styczniowej konferencji pod hasłem „Podkarpacie dla biznesu”. Wydarzenie, adresowane do przedsiębiorców i osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności, miało być źródłem informacji o możliwościach rozwoju poprzez wsparcie oferowane przez Społeczną Podkarpacką Akademię Najlepszych Praktyk.
Społeczna Podkarpacka Akademia Najlepszych Praktyk (SNAP) – to pionierskie przedsięwzięcie, którego idea zrodziła się w rzeszowskim Oddziale ZUS. Pomysłodawcą jest dyrektor oddziału Stanisław Wasilewski.
– Podstawowym celem SPANP jest dostarczanie mieszkańcom Podkarpacia dostępu do informacji niezbędnych do jak najlepszego funkcjonowania w otoczeniu formalno-prawnym i[paywall] technicznym oraz umożliwienie korzystania ze wszelkich możliwości rozwoju – informuje Małgorzata Łyszczarz-Bukała, rzecznik prasowy podkarpackiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Do współpracy w ramach platformy rzeszowski ZUS zaprosił licznych partnerów. Wśród nich są urzędy administracji publicznej, organy samorządu terytorialnego, instytucji i organizacji państwowych, uczelni wyższych, szkół średnich, organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji działających na rzecz społeczności lokalnych i regionalnych, organizacji zrzeszających przedsiębiorców, instytucji działających na rzecz rolników.
– Dzięki udziałowi w projekcie tak licznych partnerów będzie można adresować konkretne działania do konkretnej grupy docelowej – przedsiębiorców, pracodawców, osób planujących założenie działalności oraz pozostałych uczestników rynku pracy – dostarczając pakiet wiedzy i praktycznych porad – wyjaśnia Małgorzata Łyszczarz-Bukała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze