Reklama

Weź psa na rekreację. Powstał specjalny park

20/01/2015 11:57

Specjalny wybieg dla psów, uruchomiony przy miejskim parku w Jarosławiu, cieszy się sporym zainteresowaniem właścicieli czworonogów, którzy na ogrodzonym, dość dużym terenie mogą pospacerować ze swymi pupilami, a nawet je podszkolić.

Psi wybieg znajduje się przy alei płk. Szczepańskiego. Graniczy z parkiem miejskim. Na 22 arach umieszczono tory przeszkód i terenowe zabawki. Są kosze i torebki na odchody. Całość jest ogrodzona i częściowo osłonięta żywopłotem. Obiekt jest czynny od g. 6 do 22. 

Na terenie „psiego parku” obowiązuje regulamin.

– Mogę się tu spokojnie bawić z psem, bez obawy, że ucieknie albo na kogoś poszczeka. Przychodzę tu często. Czasem jest kilka osób ze swoimi czworonogami. Jakoś się godzą. Myślę, że takie miejsce było potrzebne – uważa kobieta spotkana ze swoim pupilem na psim wybiegu.

Wybieg działa prawie miesiąc. Miasto wydało na jego przygotowanie około 12 tys. zł. Wiosną pojawią się na nim alejki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rycho - niezalogowany 2015-01-22 07:54:00

    Tak spokojnie, to chyba przesada. Dwa, trzy psy na tak małym terenie to potencjalne zagrożenie, ze albo same się pozagryzają albo jeszcze im opiekunom się dostanie. A poza tym za nim dotrą na te swój "spacerniak" to już się "załatwią" w parku albo w aleji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości