Szef firmy GeoVB Janusz Rawski z Horyńca-Zdroju będzie prowadzić gastronomię w Centrum Dowodzenia Twierdzą Przemyśl na Zniesieniu, tuż obok stoku narciarskiego.
Był jedynym oferentem otwartego postępowania przetargowego na to przedsięwzięcie. Postępowanie odbyło się 17 lutego br.
O wyniku poinformował na swoim profilu na Facebooku prezydent miasta Wojciech Bakun.
– napisał.
Z jaką ofertą wystąpi do przemyślan i turystów, którzy odwiedzą Zniesienie i zajrzą do Centrum Dowodzenia Twierdza Przemyśl? Wstępnie restaurację nazwał „Twierdza Smaku – Aleksandrówka”. Napisał m.in.:
Warto dodać, że obiektu restauracyjnego, o którym wspomniał w swoim wpisie prezydent W. Bakun, już od dawna J. Rawski w Horyńcu-Zdroju nie prowadzi. Restauracja została zamknięta 30 września 2024 r. Budynek, w którym mieściła się horyniecka „Aleksandrówka” i hotelik jest do sprzedania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze