Reklama

Wiceminister Woźny w Jarosławiu

Jarosław będzie pierwszym miastem w naszym kraju na trasie wiceministra ds. walki ze smogiem Piotra Woźnego. 16 kwietnia br. rozpocznie cykl spotkań związanych z rządowym programem „Stop smog”.

Piotr Woźny przyjedzie do Jarosławia na zaproszenie poseł na Sejm RP Anny Schmidt-Rodziewicz. Podczas otwartego spotkania z mieszkańcami miasta opowie o rządowym programie finansowania wymiany pieców węglowych i docieplania jarosławskich domów. Programie, który zakłada 100-procentowe dotacje dla rodzin najbardziej potrzebujących i atrakcyjne dopłaty dla pozostałych mieszkańców. Jednym z tematów będzie również ekologia i walka o czyste powietrze.

Na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia br., w auli Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej przy ulicy Czarnieckiego 16 w Jarosławiu, przyjść może każdy mieszkaniec miasta, zainteresowany tą tematyką. Początek o g. 17.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    rychu - niezalogowany 2018-04-14 16:11:57

    Czekamy na elektrobusy dla mzk. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-04-14 17:25:23

    Czekamy na 3 mln elektrycznych aut Krzywoustego.Póki co:http://wiadom[usunięte prze moderatora]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama