Jarosław będzie pierwszym miastem w naszym kraju na trasie wiceministra ds. walki ze smogiem Piotra Woźnego. 16 kwietnia br. rozpocznie cykl spotkań związanych z rządowym programem „Stop smog”.
Piotr Woźny przyjedzie do Jarosławia na zaproszenie poseł na Sejm RP Anny Schmidt-Rodziewicz. Podczas otwartego spotkania z mieszkańcami miasta opowie o rządowym programie finansowania wymiany pieców węglowych i docieplania jarosławskich domów. Programie, który zakłada 100-procentowe dotacje dla rodzin najbardziej potrzebujących i atrakcyjne dopłaty dla pozostałych mieszkańców. Jednym z tematów będzie również ekologia i walka o czyste powietrze.
Na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia br., w auli Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej przy ulicy Czarnieckiego 16 w Jarosławiu, przyjść może każdy mieszkaniec miasta, zainteresowany tą tematyką. Początek o g. 17.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czekamy na 3 mln elektrycznych aut Krzywoustego.Póki co:http://wiadom[usunięte prze moderatora]
Czekamy na elektrobusy dla mzk.
Czekamy na 3 mln elektrycznych aut Krzywoustego.Póki co:http://wiadom[usunięte prze moderatora]