Reklama

Wiceprezydent Przemyśla i urzędnicy pompowali dla dzieci [WIDEO]

#GaszynChallenge dotarł także do Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Magistrat znalazł się nie tylko wśród nominacji redakcji Życia Podkarpackiego, ale też Zakładu Karnego w Przemyślu, WSPiA w Rzeszowie oraz Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Nominowani:
Starostwo Powiatowe w Przemyślu,  Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu,  oraz spółki miejskie: PWiK Przemyśl, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu, Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu, PGM Przemyśl, Zakład Usług Komunalnych w Przemyślu, Towarszystwo Budownictwa Społecznego  w Przemyślu


 Dzieci cierpiące na SMA, które można wspomóc: 
 https://www.siepomaga.pl/franekwojownik
https://www.siepomaga.pl/mia-sma
https://www.siepomaga.pl/hania
https://www.siepomaga.pl/haneczka
https://www.siepomaga.pl/ocalic-tosie
https://www.siepomaga.pl/sandra
https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia
https://www.siepomaga.pl/kubus




AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zażenowany - niezalogowany 2020-07-02 22:50:02

    Czy pieniądze na dzieci nie powinny pochodzić z budżetu państwa? Niech PiS da skoro jest tak dobrze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jery - niezalogowany 2020-07-03 07:56:53

    Po raz pierwszy można było zobaczyć Pana Wiceprezydenta w roli głównej a nie w cieniu głównego Prezydenta tyle,że przy pompkach i nawet przemówił. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gosc - niezalogowany 2020-07-03 11:44:30

    Brawo dla was

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama