#GaszynChallenge dotarł także do Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Magistrat znalazł się nie tylko wśród nominacji redakcji Życia Podkarpackiego, ale też Zakładu Karnego w Przemyślu, WSPiA w Rzeszowie oraz Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Nominowani:
Dzieci cierpiące na SMA, które można wspomóc:
https://www.siepomaga.pl/franekwojownik
https://www.siepomaga.pl/mia-sma
https://www.siepomaga.pl/hania
https://www.siepomaga.pl/haneczka
https://www.siepomaga.pl/ocalic-tosie
https://www.siepomaga.pl/sandra
https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia
https://www.siepomaga.pl/kubus
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy pieniądze na dzieci nie powinny pochodzić z budżetu państwa? Niech PiS da skoro jest tak dobrze
Po raz pierwszy można było zobaczyć Pana Wiceprezydenta w roli głównej a nie w cieniu głównego Prezydenta tyle,że przy pompkach i nawet przemówił.
Dzieciom nie są potrzebne wasze wypociny, tylko pomoc materialna!!
Mnie to pajacowanie też wkurza, ale jak to przynosi korzyśc... To co nam do tego.
Zabierzcie kasę partyjniakom i dajcie dla ciężko chorych dzieci. Te wszystkie "wyzwania" o kant dupy rozbić. 150 baniek dla rydzyka i jego fantasmagorie to są realia.
moze jeszcze niech pompuja dla starych odartych kamienic admowskich!!!! to szczyt zeby urzednicy omijali ten temat lukiem!
Czy pieniądze na dzieci nie powinny pochodzić z budżetu państwa? Niech PiS da skoro jest tak dobrze
Po raz pierwszy można było zobaczyć Pana Wiceprezydenta w roli głównej a nie w cieniu głównego Prezydenta tyle,że przy pompkach i nawet przemówił.
Brawo dla was