Zapraszamy 5 listopada, od g. 10 do wieczora, do hali POSiR.
Odbędą się: Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT i Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategorii Senior oraz Przemyska Gala Taneczna 2022 – Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”.
Podczas całodniowych zmagań tancerze w każdym wieku i z całej Polski zaprezentują się w rozmaitych stylach.
Podczas wieczornej Gali będzie można obejrzeć wspaniałe pary dorosłych tancerzy w tańcach towarzyskich oraz atrakcyjne pokazy w karaibskich rytmach / salsy, bachaty, caribbean show / w wykonaniu zespołów "A-Z".

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze