Reklama

Widowiskowy turniej tańca już jutro w Przemyślu

Zapraszamy 5 listopada, od g. 10 do wieczora, do hali POSiR.

Odbędą się: Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT i Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategorii Senior oraz Przemyska Gala Taneczna 2022 – Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”.

Podczas całodniowych zmagań tancerze w każdym wieku i z całej Polski zaprezentują się w rozmaitych stylach.  

Podczas wieczornej Gali będzie można obejrzeć wspaniałe pary dorosłych tancerzy w tańcach towarzyskich oraz atrakcyjne pokazy w karaibskich rytmach / salsy, bachaty, caribbean show / w wykonaniu zespołów "A-Z".


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama