37. pozycję na 1100 zgłoszonych do konkursu miejsc, w których mogłoby powstać jedyne w swoim rodzaju podwórko firmy „Nivea” zajmują Buszkowiczki w gminie Żurawica. Od kilkunastu dni głosują niemal wszyscy mieszkańcy, którzy mają dostęp do Internetu.
W Buszkowiczkach głosują już od 2 kwietnia br. Do tej pory zebrali ponad 63,5 tys. głosów. Zważywszy na fakt, że miejscowość ta ma kilkuset mieszkańców, wynik to imponujący. Ale nie przypadkowy. To wszystko jest zasługą ogromnego zaangażowania ze strony grupy inicjatywnej, której przewodzi m.in. Wojciech Psik. – Od wielu dni głosujemy codziennie. Najpierw była to wąska grupa społeczników. Systematycznie jednak poszerzaliśmy grono osób, które pomagają nam w tej inicjatywie. Na początku[paywall] było 69 głosów dziennie. Teraz osiągamy już ponad cztery tysiące głosów dziennie. Na ostatnie dwa tygodnie głosowania, które trwa do 31 maja, angażujemy teraz szkoły z naszej gminy, czyli z: Buszkowic, Bolestraszyc, Wyszatyc i Maćkowic, a nawet uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących z Przemyśla – wyliczył pan Wojciech. Mieszkańcy Buszkowiczek głosują codziennie po południu i wieczorem w wiejskiej świetlicy internetowej w tamtejszym domu ludowym.
Dzięki tej wyjątkowej systematyczności i zdyscyplinowaniu Buszkowiczki awansowały już na 39. miejsce. To najwyższa pozycja ze wszystkich miejscowości z terenu byłego województwa przemyskiego i trzecia na Podkarpaciu. Miejscowości, które zajmą miejsca od 1. do 20. wzbogacą się o unikalne podwórko. Przeglądając aktualny ranking, pozostałe lokalizacje nie mają już większych szans.
– Wszyscy ogromnie wierzymy, że się uda! Potrzeba nam jeszcze więcej głosów. Bardzo prosimy mieszkańców Przemyśla i wszystkich innych gmin powiatu przemyskiego o poparcie nas w tym konkursie – apeluje W. Psik. Przyłączamy się do tego apelu, prosząc o oddanie – w wolnej chwili – głosu na Buszkowiczki!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wszystkim osobom z Przemyśla i powiatu przemyskiego którym zależy, by mała wioska Buszkowiczki k/Przemyśla wygrała konkurs NIVEA na budowę bezpłatnie Placu zabaw-podwórka dla dzieci.Prowadzimy na Podkarpaciu i może wygramy. - Prosimy o głosy. To nic nie kosztuje.Do końca maja 2015 już nie daleko. Dodajmy głosów na finiszu.Pozdrawiamy -
Jeszcze nie prowadzicie na podkarpaciu.Krosno zgromadziło 141919 głosów i jest na 19 miejscu.Ale czasem na Was głosuje i dobrze Wam życzę..
O co chodzi, przecież tam był plac zabaw zrobiony chyba przez gminę ale zarósł i zgnił (bo nikt nie kosił i nie sprzątał) Chyba że Nivea będzie to robić to się utrzyma.
I tak Chł***i pokradną
Wszystkim osobom z Przemyśla i powiatu przemyskiego którym zależy, by mała wioska Buszkowiczki k/Przemyśla wygrała konkurs NIVEA na budowę bezpłatnie Placu zabaw-podwórka dla dzieci.Prowadzimy na Podkarpaciu i może wygramy. - Prosimy o głosy. To nic nie kosztuje.Do końca maja 2015 już nie daleko. Dodajmy głosów na finiszu.Pozdrawiamy -
Jeszcze nie prowadzicie na podkarpaciu.Krosno zgromadziło 141919 głosów i jest na 19 miejscu.Ale czasem na Was głosuje i dobrze Wam życzę..