Wspólne pielgrzymowanie do Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej jest jego nieodłączną częścią Wielkiego Odpustu Kalwaryjskiego. I w tym roku zgromadziło wielu pątników.
Dziś o g. 16 koncert orkiestry kalwaryjskiej. O g. 17.15 – różaniec na galerii. O g. 18 msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Edwarda Kawy. O g. 20.30 nabożeństwo na galerii i procesja z figurą MB Zaśniętej przy zapalonych świecach.
We wtorek, 13 sierpnia, uroczystości rozpoczną się godzinkami o Niepokalanym Poczęciu NMP o g. 6.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze