Klub Futsal Team Przeworsk na mocy podpisanej umowy został klubem partnerskim Rekordu Bielsko Biała, jednego z najbardziej utytułowanych klubów futsalu w Polsce.
Delegacja przeworskiego klubu 29 maja udała się do Bielska Białej, gdzie podpisała umowę partnerską – do 30 czerwca 2016 strony będą promowały markę obydwu klubów. Uroczystego podpisania umowy dokonali prezes klubu Łukasz Laska oraz wiceprezes Mateusz Syk. Podpisanie umowy partnerskiej przyniesie wiele korzyści. [paywall]Dzięki temu możliwa będzie promocja klubu oraz miasta Przeworska. Trenerzy będą mieli możliwość bezpłatnych wyjazdów na staże do klubu BKS Rekord Bielsko Biała, zaś utalentowana młodzież możliwość uczęszczania do Szkoły Mistrzostwa Sportowego BKS Bielsko Biała. Klub otrzyma również korzyści materialne w postaci sprzętu sportowego. Partnerski zespół przyjedzie również na mecz pokazowy do Przeworska.
- Bardzo cieszymy się, iż udało się nawiązać współprace z tak utytułowanym klubem. Myślę, że jest to ogromna promocja dla naszego klubu, jak i całego miasta. Mam nadzieję, że współpraca będzie układała się bardzo dobrze i obie strony będą bardzo zadowolone. Dziękujemy klubowi Rekord Bielsko Biała za niesamowite przyjęcie nas w swoich „progach” Mam nadzieję, iż w niedalekiej przyszłości zespół z Bielska Białej pokaże się na parkiecie w Przeworsku. - mówił Łukasz Laska, prezes Futsal Team Przeworsk.
BKS Rekord Bielsko Biała ma na swoim koncie wiele sukcesów m.in.: Mistrzostwo Polski i Superpuchar Polski w sezonie 2013/2014 oraz Puchar Polski w sezonie 2012/2013. Warto zaznaczyć, że zawodnikiem BKS Rekord Bielsko Biała jest były zawodnik przeworskiego klubu Kamil Surmiak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
o krasnal przeworski