Reklama

Wielkie serca motocyklowej braci [ZDJĘCIA]


Już po raz kolejny malowniczy Horyniec-Zdrój był miejscem akcji „Motoserce” – wydarzenia łączącego chęć pomagania z motocyklową pasją. Było gwarnie, energetycznie i kolorowo. Poza możliwością oddania krwi, uczestnicy mogli obserwować paradę jednośladów oraz skorzystać z atrakcji dla całych rodzin.


W tym roku impreza odbyła się 7 czerwca pod hasłem „Motocykliści Dzieciom – Krew Darem Życia”. Chętni do podzielenia się cząstką siebie mogli to uczynić w Parku Zdrojowym. Zbiórka cennego daru trwała od g. 9 do 15. Efekt zaskoczył organizatorów. W punkcie poboru krwi zarejestrowało się 105 osób, a 90 dawców oddało krew, dzięki czemu udało się zebrać 40,5 litra najcenniejszego daru, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi! Na ten piękny wynik zapracowali wspólnie motocykliści, jak i mieszkańcy regionu, którzy wyrazili chęć pomocy. Organizatorzy wydarzenia – Klub Motocyklowy Czarna Brygada South-East, Stowarzyszenie Krwiodawców SHDK „Ratownik”, Urząd Gminy Horyniec-Zdrój oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Horyńcu-Zdroju – przygotowali też szereg innych atrakcji – konkursy dla dzieci i motocyklistów, dmuchańce, watę cukrową oraz muzyczne niespodzianki. Scenę opanowali Limited Hard Rock Cover Band oraz 32 Band. Nie zabrakło też występów najmłodszych – dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach GOKSiT.

– Z całych serc dziękujemy za obecność, chęć dzielenia się samym sobą. Każda pozyskana podczas akcji kropla oddanej krwi to realna szansa na uratowanie czyjegoś życia – podsumowuje w imieniu organizatorów prezes SHDK Ratownik w Horyńcu-Zdroju Janusz Rawski.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2026 17:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama