Wieniec dożynkowy, przygotowany przez panie z KGW Babice, zajął 1. miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy. Obecnie walczy o zwycięstwo na etapie ogólnopolskim, rywalizując z 47 innymi wieńcami z całej Polski.
Wieniec dożynkowy, który wykonały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Babicach jest owocem długiej i żmudnej pracy, a jego oryginalna forma wyróżnia go spośród pozostałych, bardziej tradycyjnych koncepcji. Pomysłowość autorów w naszym regionie zrobiła furorę, miejmy nadzieję, że na ogólnopolskim konkursie również zostanie ona doceniona.
O zwycięstwie w etapie ogólnopolskim decydują głosy (tzw. kłosy) oddane na portalu Moje Koło Gospodyń Wiejskich (link do portalu: https://konkurs.mojekgw.pl/). Aby móc zagłosować, należy się zarejestrować, a następnie po zalogowaniu oddać głos na wybrany wieniec. Gminę Krzywcza oraz cały powiat przemyski reprezentuje wieniec KGW z Babic. Typować może każdy internauta, a głosowanie trwa do 21 października br.
– Zaangażujcie wszystkich swoich znajomych, nasze panie mają szansę wygrać! – apeluje Agata Wiśniowska z Urzędu Gminy Krzywcza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze