Reklama

Wieniec z Babic w ogólnopolskim konkursie

08/10/2015 11:00

Wieniec dożynkowy, przygotowany przez panie z KGW Babice, zajął 1. miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy. Obecnie walczy o zwycięstwo na etapie ogólnopolskim, rywalizując z 47 innymi wieńcami z całej Polski.

Wieniec dożynkowy, który wykonały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Babicach jest owocem długiej i żmudnej pracy, a jego oryginalna forma wyróżnia go spośród pozostałych, bardziej tradycyjnych koncepcji. Pomysłowość autorów w naszym regionie zrobiła furorę, miejmy nadzieję, że na ogólnopolskim konkursie również zostanie ona doceniona.

O zwycięstwie w etapie ogólnopolskim decydują głosy (tzw. kłosy) oddane na portalu Moje Koło Gospodyń Wiejskich (link do portalu: https://konkurs.mojekgw.pl/). Aby móc zagłosować, należy się zarejestrować, a następnie po zalogowaniu oddać głos na wybrany wieniec. Gminę Krzywcza oraz cały powiat przemyski reprezentuje wieniec KGW z Babic. Typować może każdy internauta, a głosowanie trwa do 21 października br.

– Zaangażujcie wszystkich swoich znajomych, nasze panie mają szansę wygrać! – apeluje Agata Wiśniowska z Urzędu Gminy Krzywcza.


kjz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama