Uszkodzone płuca i wątroba, krwiaki na głowie, gałki oczne wypadły… Lekarze z lecznicy ADA walczą o zdrowie Oczka, który został bestialsko pobity przez nieznanego sprawcę. Na osobę, która pomoże zidentyfikować zwyrodnialca, czeka nagroda!
Oczko został skatowany w połowie czerwca br., odnaleziono go konajacego na nieogrodzonej, prywatnej posesji w Maćkowicach, w gminie Żurawica.
Jego stan był koszmarny. – Chociaż wiele widziałem w życiu, widok okazał się makabryczny – komentował lekarz weterynarii Radosław Fedaczyński.
Aleksandra Nowotyńska

fot.Lecznica ADA
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.co tu komentować ktokolwiek to zrobił jest zwykłym sfrustrowanym zerem krótko i na temat
>na nieogrodzonej, prywatnej posesji w Maćkowicach<No i co - nasze dzielne Policjantki jeszcze nie doszły jakim cudem, skąd tam się znalazł i czyj jest? Za trudne to czy jak?
zabić gnoja!! skatować go tak jak tego bezbronnego pieska !
żebyś parszywa bestio zgniła w męczarnich, pomiot debila
Obyś gnoju który stworzył to cierpienie bezbronnemu psiakowi zdychał w męczarniach
Ludzie z tych okolic udają, że nic nie wiedzą. Kogo kryją i po co? Czy krzywda tego pieska jest im obojętna? Przestańcie kryć tego zwyrodnialca!!! Niech poniesie najsurowszą karę na jaką zasługuje! Jest zwykłą gnidą, która nie zasługuje na miano człowieka.
ludzie to są bydlaki:(masakra przecież to też stworzenie i ma uczucia!!!
Czy tym ludziom tak trudno zrozumieć, że zwierzę tak jak człowiek odczuwa ból i nie jest k**** rzeczą, na której można wyładować swoją frustrację. No chyba, że to psychopata, który czerpie przyjemność z zadawania cierpienia innym. Jeśli tak, to trzeba się go jak najszybciej pozbyć z naszego społeczeństwa! Życzę Ci najgorszego gnoju!!!! Dziwi fakt, że pies ma ok. 10 lat i okazuje się, że przez 10 lat chyba błąkał się po okolicznych wioskach, ponieważ jak do tej pory nie zdołano ustalić właściciela! Oczywiście ironizuję. W wiosce panuje chyba zmowa milczenia.
Jak wjedzie na rokite to zostanie dojechany i wyruchany czekamy na niego
Ja bym proponowała więcej kasy za wydanie tego gnoja wtedy by sie ktos skusil i by wreszcie zaczal mowic....
W imię Oczka17 godz. · PILNE!!!! NAGRODA ZA WSKAZANIE SPRAWCY POBICIA PSA OCZKO TO 4.195,00 ZŁOTYCH.PRZEKAZUJCIE W ŚWIAT TĄ INFORMACJĘ - PROSIMY!!!#WalczOczkoWalcz#wimieoczka
Policjańci pokażcie, że stać was na coć więcej niż na nic.................... i złapcie drania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieję,że Bolek spełni swoją obietnicę i wyr...a drania.
W Maćkowicach są chyba jacyś ludzie honoru ? i wleją chamowi
Straszne co niektórzy potrafią zrobić. Płakać się chce, jak się patrzy na zdjęcia tego psiaka. Szukanie sprawcy... Co z tego jak nawet trafi przed oblicze "sprawiedliwości" skoro sądy w takich przypadkach dają co najwyżej zawiasy i grzywnę? Ostatnio zapadł wyrok w sprawie dwóch gości co zakopali psa żywcem, oczywiście zawiasy, bo "sąd nie dopatrzył się znęcania ze szczególnym okrucieństwem". W głowie się nie mieści...
nie moge na to patrzec,,,,,zal serce sciska,,jak tak mozna, co ci ta psina zrobila! kimkolwiek jestes nie zaslugujesz na miano czlowieka oby rak cie stoczyl.....
co tu komentować ktokolwiek to zrobił jest zwykłym sfrustrowanym zerem krótko i na temat
>na nieogrodzonej, prywatnej posesji w Maćkowicach<No i co - nasze dzielne Policjantki jeszcze nie doszły jakim cudem, skąd tam się znalazł i czyj jest? Za trudne to czy jak?
zabić gnoja!! skatować go tak jak tego bezbronnego pieska !