Tradycyjne, przedświąteczne spotkanie służb mundurowych z Podkarpacia odbyło się w poniedziałek, 16 grudnia, w siedzibie 21. Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie.
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia stały się idealną okazją, by przy symbolicznym, wigilijnym stole spotkali się przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej oraz służby mundurowe województwa podkarpackiego.
Krajową Administrację Skarbową reprezentował Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie nadkom. Krzysztof Basak, kadra kierownicza Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, oddziałów celnych oraz kapelan podkarpackiej, mł. insp. ks. Krzysztof Skałkowski.Podkarpacką Policję reprezentowali z kolei: insp. Andrzej Patrzałek Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, kadra komendy wojewódzkiej oraz komendanci miejscy i powiatowi.
Zebranych gości przywitał gen. bryg. Tadeusz Nastarowicz, który podkreślił, że święta są idealnym czasem do doceniania chwil i zauważania ludzi, którzy są obok nas oraz dziękowania za nich.
Podziękowania i życzenia świąteczne mundurowym złożyli również: Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa Grzegorz Wrona.
opr. MR
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze