22/12/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Podczas uroczystej wigilijnej kolacji województwa podkarpackiego, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej oraz służb mundurowych spotkali się przy wigilijnym stole. Gen. bryg. Tadeusz Nastarowicz oraz inni goście złożyli życzenia świąteczne. Oto kilka ujęć z tego wyjątkowego spotkania.