Najświeższy komunikat Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, dotyczący sytuacji epidemiologicznej na terenie województwa podkarpackiego, nie jest optymistyczny. Zakażonych sukcesywnie przybywa.
Nowych 12 potwierdzonych przypadków to: 10 osób z powiatu jarosławskiego – czterech mężczyzn (dwóch starszych – hospitalizowanych i dwóch w sile wieku w izolacji) oraz sześć kobiet (młoda kobieta i dziecko w hospitalizacji , pozostałe: jedna starsza i trzy w sile wieku w izolacji), a także starsza kobieta z Rzeszowa (izolacja) i kobieta w sile wieku z powiatu stalowowolskiego (izolacja).
Rzeszowski sanepid podał też dziś rano informację o śmierci starszego mężczyzny z powiatu jarosławskiego. Zmarł 15 czerwca br. w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Natomiast dziś w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie zmarł pacjent z powiatu stalowowolskiego (również starszy mężczyzna).
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 30 osób, 2759 jest w kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 66 osób.
W wyniku COVID-19 hospitalizowane są 63 osoby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Boże Ciało i Pierwsze Komunie zaowocowały.Możemy spodziewać się najgorszego czyli zejść.Ale to sumienie Kościoła a właściwie brak sumienia tylko zwyczajna kasa.
Ludzie i tak niczego nie przestrzegają, zachowują się jakby pandemii nie było. Więc po co i dla kogo te informacje ??
a w galeriach chodzenie bez maseczek to niby bezpieczne tylko kościoły są przyczyną wszelkiego zła zastanów się człowieku zanim coś powiesz
Wszyscy sobie bimbają chodząbez maseczek żeby pokazać zrobione sztuczne wary napuchniete
Bo nie ma.....to jak maja sie zachowywac.....
Boże Ciało i Pierwsze Komunie zaowocowały.Możemy spodziewać się najgorszego czyli zejść.Ale to sumienie Kościoła a właściwie brak sumienia tylko zwyczajna kasa.
Ludzie i tak niczego nie przestrzegają, zachowują się jakby pandemii nie było. Więc po co i dla kogo te informacje ??
a w galeriach chodzenie bez maseczek to niby bezpieczne tylko kościoły są przyczyną wszelkiego zła zastanów się człowieku zanim coś powiesz