Reklama

Wistowali o Fajkę Szwejka

Brydżowych turniejów, które przed laty były bardzo popularne w nadsańskim mieście, obecnie prawie nie uświadczy. Z jednym wyjątkiem. Takowe przeszły już do tradycji Manewrów Szwejkowskich. Nie inaczej było w tym roku.

W ramach jubileuszowych 25. Manewrów Szwejkowskich odbył się turniej par w brydżu sportowym o Fajkę Szwejka. Najlepszy okazał się duet Janusz Matecha – Wojciech Stadnik, dystansując pary Maciej Krzywka – Jerzy Madera oraz Wojciech Gawlik – Ryszard Żurawski. Wśród amatorów najlepsi okazali się: Wiesław Dźwierzyński w duecie z  Aleksandrem Szczurkiem, natomiast najlepszą parą kobiecą okazała się para Barbara  Piotrzkowska – Halina Pudlińska.
– Turniej, jak zwykle, odbył się dzięki wsparciu Stowarzyszenia Dzielnego Wojaka Szwejka i jego głównej postaci, czyli Zbyszka Rużyckiego,  za co bardzo dziękujemy. Fajki, po raz kolejny na nagrody, ufundowała firma Henryka i Mateusza Worobców, zaś literaturę brydżową ufundował, podobnie jak co roku, arcymistrz międzynarodowy Marek Wójcicki, zawsze wspierający przemyskie środowisko brydżowe. Dziękujemy – powiedział główny organizator zawodów M. Krzywka.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama