Brydżowych turniejów, które przed laty były bardzo popularne w nadsańskim mieście, obecnie prawie nie uświadczy. Z jednym wyjątkiem. Takowe przeszły już do tradycji Manewrów Szwejkowskich. Nie inaczej było w tym roku.
W ramach jubileuszowych 25. Manewrów Szwejkowskich odbył się turniej par w brydżu sportowym o Fajkę Szwejka. Najlepszy okazał się duet Janusz Matecha – Wojciech Stadnik, dystansując pary Maciej Krzywka – Jerzy Madera oraz Wojciech Gawlik – Ryszard Żurawski. Wśród amatorów najlepsi okazali się: Wiesław Dźwierzyński w duecie z Aleksandrem Szczurkiem, natomiast najlepszą parą kobiecą okazała się para Barbara Piotrzkowska – Halina Pudlińska.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze