Reklama

Witold Maślanka w okolicznościach przyrody [ZDJĘCIA]

Do 20 kwietnia w galerii „Pod Szpakiem” można podziwiać niezwykłe fotografie Witolda Maślanki, na wystawie zatytułowanej „W Okolicznościach Przyrody”. Uroczysty wernisaż odbył się w piątek, 24 marca.

Autor poprzez umiejętną pracę z obiektywem przenosi odbiorcę w świat otaczającej przyrody, sprawiając, że staje się ona niemal namacalna. Pokazuje też różnorodność i piękno fauny i flory polskiego krajobrazu. Jak sam mówi, znany jest w kuluarach jako: „ten od szachownicy”. Również zdjęć tego unikalnego kwiatu nie brakuje na wystawie w galerii „Pod Szpakiem”.

– Wystawa prac Witolda Maślanki rozpoczyna w tej galerii nową erę, nowy cykl. Dawniej była ona ostoją, w której przedstawialiśmy prace malarskie Klubu Plastyka. Teraz chcemy uruchomić galerię dla większości artystów – poinformował na wernisażu jeden z organizatorów ekspozycji Leszek Matysiak.

Reklama

– Mamy duże i ambitne plany – potwierdziła pomysłodawczyni Ewa Wolak. – Jesteśmy tu już 5 lat i chcemy iść do przodu, zapraszać artystów z różnych dziedzin sztuki, sprawiać, by się tu więcej działo – zapowiedziała. –Uważam, że bardzo dobrym pomysłem było zorganizowanie jako pierwszej wystawy znanego przemyskiego fotografa Witolda Maślanki. Najlepsze fotografie, jakie miałam, zawsze były wykonywane przez niego. Nadal jestem pod wrażeniem jego prac – podkreślała E. Wolak.

Jak mówi skromnie autor, po prostu lubi fotografować. Wystawa jest efektem jego dwudziestoletniej pracy.

Reklama


Jak mówi sam autor, w kuluarach znany jest jako: „ten od szachownicy”. Również zdjęć tego unikalnego kwiatu nie brakuje na wystawie w galerii „Pod Szpakiem”.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama