Organizowany po raz trzeci przez Stowarzyszenie Forum Rozwoju Przemyśla konkurs na najpiękniejszą świąteczną witrynę sklepową w mieście rozstrzygnięty! Tą naj, w wyniku głosowania mieszkańców, została witryna przygotowana przez Bistro „Bez Ogródek” przy ul. Kazimierzowskiej. Patronem medialnym przedsięwzięcia była nasza redakcja.
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane były do 24 grudnia ub.r. Głosowanie na facebookowym profilu stowarzyszenia rozpoczęło się 25 grudnia i trwało do 6 stycznia br. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło 15 stycznia br.
– Głosowanie trwało dwa tygodnie. W tym czasie oddano blisko 2 tysiące głosów na zgłoszone dekoracje. To przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, a liczba oddanych głosów była niesamowita! Serdecznie dziękujemy!
– z radością w głosie powiedział Grzegorz Kość ze stowarzyszenia[paywall].
III edycję Konkursu na Najpiękniejszą Świąteczną Witrynę Przemyśla wygrało Bistro „Bez Ogródek” (577 głosów), na drugim miejscu uplasował się sklep „Ekspert Doboru Bielizny – Edyta Bobko” (442 głosy), zaś na trzeciej pozycji znalazła się Pracownia Artystyczna „Ceramiczny Lis” (297 głosów).
– To już kolejny rok z rzędu, gdy Bez Ogródek znalazło się wśród laureatów, ale tym razem triumfowało. Tegoroczna dekoracja wyróżniała się szczególną estetyką i kreatywnością, łącząc tradycyjne motywy świąteczne z zaskakującym motoryzacyjnym akcentem, co przyciągnęło uwagę wielu mieszkańców i turystów. Jako laureat poprzednich edycji, butik pani Edyty Bobko niezmiennie zachwyca swoją kreatywnością i estetyką, utrzymując wysoki standard swoich witryn. Witryna Ceramicznego Lisa zachwyciła swoją oryginalnością i artystycznym podejściem do dekoracji świątecznych. Nadała niezwykłego klimatu jednej z najbardziej urokliwych i malowniczych uliczek naszego miasta
Reklama
– scharakteryzował triumfatorów G. Kość.
Jury wyróżniło także: restaurację „Rutyna” (ul. Serbańska 1), restaurację „Dobre Sushi” (ul. Rynek 7), Centrum Informacji Turystycznej (ul. Grodzka 1), pizzerię Mamma Mia (ul. Franciszkańska 22) oraz kwiaciarnię przy ul. Rynek 3.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze