41-letni mieszkaniec Stalowej Woli zakończył jazdę samochodem na barierkach energochłonnych. Mężczyzna prowadził auto pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie ponad dwa promile.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 bm., po godzinie 14 na ulicy Podskarpowej w Stalowej Woli. Jak wstępnie ustalili policjanci, 41-letni mężczyzna kierujący oplem astrą na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze