Reklama

Wjechał w barierę energochłonną. Miał ponad 2 promile

28/01/2018 10:15

41-letni mieszkaniec Stalowej Woli zakończył jazdę samochodem na barierkach energochłonnych. Mężczyzna prowadził auto pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie ponad dwa promile.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 bm., po godzinie 14 na ulicy Podskarpowej w Stalowej Woli. Jak wstępnie ustalili policjanci, 41-letni mężczyzna kierujący oplem astrą na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.


ahn
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości