Reklama

Woda pod nogami, toaleta jak sprzed lat [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

11/07/2020 07:33

W czasach, kiedy niemal codziennie pada deszcz, klienci Zielonego Rynku nie mają lekko.

Gdy leje, nadmiar wody ścieka z rynien ludziom prosto pod nogi. W wodzie brodzą więc i kupujący, i sprzedający. Tam gdzie handlują rolnicy i nie ma zadaszenia, jest fatalnie w deszczową pogodę. Do tego dochodzi jeszcze koszmarny standard toalety. Ubikacja na Zielonym Rynku jest płatna, ale przypomina wychodki z lat 60. Jest brudno, żeby nie powiedzieć odrażająco. Tymczasem w niedalekim Jarosławiu w podobnym miejscu mamy darmową, schludną i zadbaną ubikację. Myślę, że zarządzający terenem przemyskiego rynku powinien coś z tym fantem zrobić, by nie zniechęcać klientów do zakupów – sugeruje Czytelniczka.


Czytelniczka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-07-11 08:40:20

    To jest królestwo syfu w naszym mieście.To miejsce ma taki swój urok i tak być musi.W innych miastach jest inaczej.Jest.Ale Oni nie są zainteresowani królestwem syfu na którym tak bardzo nam zależy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2020-07-11 10:24:47

    Jaki poziom handlu takie warunki ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2020-07-11 10:54:34

    Jak  tu  jeszcze można  dowalić Prezydentowi miasta ? - myśleć,myśleć i pisać bzdety.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama