– Wyższy stan wody w rzece San, jaki można było zaobserwować w ostatnich dniach, pozostawił na jej brzegach masę nieczystości. Osadziły się zwłaszcza na odcinku pomiędzy mostem Siwca a Bramą Przemyską, od strony ulicy Wilsona. Są to różnego rodzaju opakowania i inne śmieci. Mam nadzieję, że nagłośnienie tej kwestii i poinformowanie urzędu miasta, co niezwłocznie uczyniłem, sprawi, że odpowiednie służby zajmą się tą sprawą, zanim śmieci ukryje bujnie rozwijająca się roślinność lub nurty Sanu poniosą je dalej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze