Reklama

Woda w upalny dzień, czyli festyn strażacki w Roźwienicy

23/07/2015 19:45

Strażacy z Roźwienicy organizując festyn „Bezpieczne Wakacje” chcieli dać trochę rozrywki mieszkańcom, a przy tym przypomnieć dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas wakacji oraz sposoby udzielania pierwszej pomocy

Panujący w niedzielę upał sprawił, że szczególnie najmłodsi bawili się doskonale. Tym bardziej że wśród atrakcji było wiele związanych z wodą.[paywall]

Uczestnicy mieli możliwość oblewać druhów przy pomocy baloników wypełnionych wodą. Zmagać się z małą sikawką i próbować trafić strumieniem w cel lub wziąć udział w wyścigach z płetwami zamiast butów. W tym samym czasie odbywały się pokazy i szkolenia prowadzone przez Podkarpacie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama