Rozpoczęły się długo oczekiwane prace przy budowie wodnego placu zabaw przy ulicy Sanockiej w Przemyślu. Pierwsi miłośnicy rekreacji powinni mieć szansę skorzystania z niego jeszcze podczas tegorocznych wakacji. Będą gejzery, łuki wodne, fontanna.
Wodny plac zabaw powstanie na powierzchni około 440 m kw. Ma zostać podzielony na strefy: dla dzieci, nastolatków i rodzinną. Przewidziano zaplecze techniczne oraz szatniowo-sanitarne, natryski otwarte i przyłącza: wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektroenergetyczne, plac zabaw dla dzieci o powierzchni 910 m kw., siłownię na wolnym powietrzu, ciąg pieszo-jezdny pomiędzy istniejącym parkingiem i wodnym placem zabaw. Zagospodarowanie terenu obejmie wykonanie: ogrodzenia, oświetlenia, schodów, pochylni dla osób niepełnosprawnych, chodników, placów, nasadzeń zielenią, małej architektury (ławek, koszy na śmieci, stojaków rowerowych), monitoringu. Przetarg na wykonanie prac wygrała przemyska firma Probud. Ich zakończenie, zgodnie z założeniami, powinno nastąpić w maju br., ale termin przynajmniej na razie wydaje się mało realny.Realizowane obecnie przedsięwzięcie, warte ponad 2 miliony 300 tysięcy złotych, jest pierwszym elementem większego projektu planowanego przy ulicy Sanockiej, na jednym z bocznych boisk „Polonii”. W przyszłości mają tam również powstać: baseny odkryte i kryta pływania, hala widowiskowo-sportowa, korty tenisowe, hotel, ośrodek SPA.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.tylko w tym miescie takie jaja...termin ukonczenia na 31 maja a oni juz kombinują!!!..w normalnym kraju to by sie kary posypały za niedotrzymanie terminu...ale tu jest przecież Polska :(
Głupie gadanie. Będzie po wakacjach albo dopiero za rok. Poza tym, co to ma być minibasenik ogrodowy? Przecież to będzie mniejsze od pływalni w byle jakiej bogatszej gminie.
Wychodzi buractwo i nieznajomość prawa. Teren budowy wodnego placu zabaw leży w obszarze zalewowym i niezbędne było uzyskanie zgody z melioracji wodnych w Krakowie co trwało bardzo długo. Tylko dlatego "PROBUD" nie może się wywiązać z narzuconego terminu. Kara powinna być dla tych wszystkich mistrzów internetu których niewiedza jest tak samo głęboka jak ich głupota.
a firma probud to musi byc bardzo mało doświadczona skoro nie wie ile czeka się na takie pozwolenia :) kolejna inwestycja po stoku na odczepkę by można mówić że się spełniło obietnicę :) jestem ciekaw kiedy w Przemyślu powstanie cos unikatowego w skali kraju, a nie ciągle tylko małpowanie ....
Z tym że termin realizacji nadaje Inwestor, w tym przypadku Urząd Miejski. Więc kto tu jest mało doświadczony ?
Czy taki wodny plac zabaw to higieniczne jest? Bo wydaje mi się, że nie. Nie wpuściłbym tam swojego dziecka. Na basen tez nie puszczam.
gratuluje kolejnej nieekonomicznej zapchaj-dziury.
Nie wiem co za idiota pozwolił na wybudowanie tego gówna w Przemyślu. Straciliście kasę na to odkryte niehigieniczne coś , które zaraz banda debili zaśmieci rzucając butelki z daleka itd. zamiast rozkradać pieniądze na budyneczek położony na kopcu o wartości max 2mln. a wypisywać , że ok. chyba 9 mln. to dołóżcie kasę z tego gówna na dużą ładną pływalnię , na którą będą zjeżdżać rodziny z innych miast. Osoby odpowiedzialne z gówniane inwestycje w naszym mieście powinnę zostać wyjebane na zbity pysk i jeszcze kara parę tyś. na pożegnanie.
tylko w tym miescie takie jaja...termin ukonczenia na 31 maja a oni juz kombinują!!!..w normalnym kraju to by sie kary posypały za niedotrzymanie terminu...ale tu jest przecież Polska :(
Głupie gadanie. Będzie po wakacjach albo dopiero za rok. Poza tym, co to ma być minibasenik ogrodowy? Przecież to będzie mniejsze od pływalni w byle jakiej bogatszej gminie.
Wychodzi buractwo i nieznajomość prawa. Teren budowy wodnego placu zabaw leży w obszarze zalewowym i niezbędne było uzyskanie zgody z melioracji wodnych w Krakowie co trwało bardzo długo. Tylko dlatego "PROBUD" nie może się wywiązać z narzuconego terminu. Kara powinna być dla tych wszystkich mistrzów internetu których niewiedza jest tak samo głęboka jak ich głupota.