Reklama

Wpadka Turków. 24- oraz 37-latek pieszo przekroczyli granicę z Ukrainy

13/06/2021 08:15

Funkcjonariusze SG z placówki w Huwnikach zatrzymali w okolicach Leszczyn dwóch obywateli Turcji.

Obcokrajowcy w wieku 24 oraz 37 lat pieszo przekroczyli granicę z Ukrainy. Mężczyźni nie mieli świadomości, że każdy ich krok śledzony był przez funkcjonariuszy pełniących służbę w pojeździe obserwacyjnym. Już po kilkunastu minutach mundurowi ujęli sprawców nielegalnego przekroczenia granicy.

Z zeznań Turków wynika, że kilka dni wcześniej samolotem legalnie przybyli na Ukrainę. Do granicy dostali się taksówką. Dalej pieszo, kierowani nawigacją z telefonu, chcieli się przedostać w głąb Polski.

Ich krajem docelowym była Szwecja. Zastali ukarani grzywną i przekazani z powrotem na Ukrainę.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Erys - niezalogowany 2021-06-13 15:43:01

    A mieli pilnować grobu Pańskiego i nagle przekroczyli granice ...  to skandal. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama