Reklama

Wpadł w poślizg, „wylądował” na drzewie [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem, około g. 20. 50-latek i jego pasażer mogą mówić o wielkim szczęściu. Obrażenia, których doznali w wyniku uderzenia auta w przydrożne drzewo, nie zagrażają życiu.

 Kierujący hyundaiem 50-letni mężczyzna jechał ulicą Tysiąclecia w Krośnie. Policyjne ustalenia wskazują na to, że w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zarówno kierowca osobówki, jak i jego pasażer z miejsca zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Obaj mężczyźni mieli dużo szczęścia. Obrażenia, których doznali w wyniku uderzenia, nie zagrażają ich życiu. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo na pewno, że kierowca pojazdu był trzeźwy.

W środę, 20 bm., na terenie powiatu krośnieńskiego padał marznący deszcz, powodujący gołoledź. Trudne warunki drogowe z pewnością nie sprzyjały tego dnia podróżowaniu. Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozważną i ostrożną jazdę.

Reklama

 

 


fot.KMP Przemyśl
Kierujący hyundaiem w momencie zdarzenia był trzeźwy.


fot.KMP Krosno
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości