17 sztuk aluminiowych felg o wartości 1800 zł – tyle ukradli w sumie dwaj obywatele Ukrainy w wieku 22 i 24 lat. Dzięki sprawnej współpracy pograniczników z Korczowej i policjantów zostali zatrzymani podczas próby przekroczenia granicy.
Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży mienia. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Ukraińcy wpadli po tym, jak jeden z mieszkańców podjarosławskiej miejscowości kilka dni temu zaalarmował dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu o tym, że z jego posesji znikły aluminiowe felgi. Zgłaszający kradzież podał policji informacje o samochodzie, którym poruszali się sprawcy. Natychmiast we wskazany rejon udały się policyjne patrole. Sprawdzano też drogi wyjazdowe. Z uwagi na to, iż brano pod uwagę, że sprawcy kradzieży mogą chcieć wyjechać z kraju, nawiązano też kontakt z placówką Straży Granicznej. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Mężczyźni podejrzewani o kradzież, podróżujący srebrnym audi A6, zostali zauważeni przez funkcjonariuszy SG, a po kontroli pojazdu, w którym odnaleziono 2 komplety felg, zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Znalezione felgi okazały się tymi skradzionymi z podjarosławskiej posesji i zostały zwrócone pokrzywdzonemu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ukraińcy już pokazują na co ich stać.. Mamy z nimi tak samo przeje.....e jak na zachodzie z brudasami, to dopiero początek..fałszywy naród, a nasz kochany rząd im pomaga, ten naród nigdy nie będzie normalny.
Ukraińcy już pokazują na co ich stać.. Mamy z nimi tak samo przeje.....e jak na zachodzie z brudasami, to dopiero początek..fałszywy naród, a nasz kochany rząd im pomaga, ten naród nigdy nie będzie normalny.