Reklama

Wpadli złodzieje felg

17 sztuk aluminiowych felg o wartości 1800 zł – tyle ukradli w sumie dwaj obywatele Ukrainy w wieku 22 i 24 lat. Dzięki sprawnej współpracy pograniczników z Korczowej i policjantów zostali zatrzymani podczas próby przekroczenia granicy.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży mienia. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Ukraińcy wpadli po tym, jak jeden z mieszkańców podjarosławskiej miejscowości kilka dni temu zaalarmował dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu o tym, że z jego posesji znikły aluminiowe felgi. Zgłaszający kradzież podał policji informacje o samochodzie, którym poruszali się sprawcy. Natychmiast we wskazany rejon udały się policyjne patrole. Sprawdzano też drogi wyjazdowe. Z uwagi na to, iż brano pod uwagę, że sprawcy kradzieży mogą chcieć wyjechać z kraju, nawiązano też kontakt z placówką Straży Granicznej. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Mężczyźni podejrzewani o kradzież, podróżujący srebrnym audi A6, zostali zauważeni przez funkcjonariuszy SG, a po kontroli pojazdu, w którym odnaleziono 2 komplety felg, zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Znalezione felgi okazały się tymi skradzionymi z podjarosławskiej posesji i zostały zwrócone pokrzywdzonemu.  
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2017-07-07 07:48:26

    Ukraińcy już pokazują na co ich stać.. Mamy z nimi tak samo przeje.....e  jak na zachodzie z brudasami,  to dopiero początek..fałszywy naród, a nasz kochany rząd im pomaga, ten naród nigdy nie będzie normalny. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości