Reklama

Wsiadł za kółko po alkoholu. Odpowie przed sądem

W czwartek, 8 czerwca w Werchracie (powiat lubaczowski), policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Peugeot, za którego kierownicą siedział 46-letni mężczyzna.

Jak się okazało, w organizmie kierowcy krążyło ponad 1,6 promila alkoholu. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec powiatu kraśnickiego będzie odpowiadał przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości